Míša Pecháčková ze ZOO si nechá o dovolené jen zdát. Co čeká seriálovou Sid v dalších dílech?
Zdroj: herminapress

Míša Pecháčková ze ZOO si nechá o dovolené jen zdát. Co čeká seriálovou Sid v dalších dílech?

Vytvořeno dne 08.08.2022

Seriál ZOO má sice prázdniny, ale ne tak hlavní představitelka Sid Novotné – Michaela Pecháčková. Volných dní není tolik, aby mohla vyrazit na dovolenou. Volno tak bude střídat s prací, která ji čeká.

„Sid je na chvíli na prázdninách, tak mám volno i já, ale jen od ní. Jinak mě čeká zkoušení muzikálu Okno mé lásky, taky pojedu na soustředění a finále Muže roku, kde jsem v porotě. Do toho stihnu pár dní volna, kdy pojedu s rodinou na chatu a vyrazím někam na výlet s kamarádkami,“ víc toho prý během pár dní volna herečka nestihne.

„Občas se budu povalovat u bazénu, zajdu se vykoupat a pak zase pilně do pracovního procesu. Já mám léto ráda. A jestli se stydím, když jsem u bazénu v plavkách? Ne, není proč. Všichni kolem mne jsou také v plavkách, tam jsme v tom všichni spolu. Ale pokud bych měla točit v plavkách nebo ve spodním prádle, tak tam ten ostych je. Jsem tam totiž jediná spoře oděná a pozornost jde jen mým směrem,“ usmívá se Míša, která u vody pokukuje po pánech, kteří se tam objeví.

„Mám ráda, když kluci nosí kraťasové plavky, jako je měl na sobě můj kolega ze ZOO Goran alias Vojta, se kterým jsem byla v aquaparku na autogramiádě. Bylo to skvělý – i když bylo velké vedro, fanoušci seriálu si vystáli frontu na podpis od nás herců ze ZOO. Ta setkání jsou milá a vždy se na ně těším, ještě nás jich pár čeká,“ směje se seriálová Sid, která zase začne natáčet koncem prázdnin. A co její postavu po prázdninách čeká?

„Sid bude v nové sezóně hodně akční, a to ji přivede k tomu, že jí půjde o život. Zkrátka si nedá pozor, ale risk je zisk, takže díky tomu se konečně pohnou i ledy lásky s Haďákem, kterého hraje Šimon Bilina. Konečně se něco stane, jenže aby to neměla s láskou zase tak snadné, Sabina Laurinová, seriálová maminka Sid, se jí začne plést do života. Zkrátka se od ní v jednu chvíli nebude chtít hnout ani na krok!“ naznačuje další děj své postavy Pecháčková.