Pavla Tomicová je hvězdou nového klipu Petra Kotvalda. Proč si vybral právě ji?
Zdroj: Petr Mráček

Pavla Tomicová je hvězdou nového klipu Petra Kotvalda. Proč si vybral právě ji?

Vytvořeno dne 15.10.2020

 

V září loňského roku vyšlo Petru Kotvaldovi novinkové album LX, které,j ak už sám název napovídá, připravil pro své fanoušky ke svým kulatinám. A to společně s velkým narozeninovým koncertem v KC Praha. Album LX  postupně doplňují  i videoklipy.  Titulní „Šedesát“  stihl Petr představit už vloni v září  a klip „Dvanáctá“  těsně před vánoci. Letos v březnu se začal natáčet třetí klip k singlu „Brejle“, autorů Martina Blažka a Marka Sloupa. Režie klipu byla svěřena mladému režisérovi Milanu Balekovi, který se podílel na klipech s Lucií Vondráčkovou nebo Petrem Kutheilem.

Video soubor

K samotnému natáčení Milan říká: „Na place jsem se sešel s profíkem. Petr přinesl sebou výbornou náladu a pohodu po celou dobu natáčení. V květnu jsme dotáčeli exteriéry, jejichž hvězdou byla herečka Pavla Tomicová. Její nakažlivý, upřímný smích se stal mottem klipu,“ a dodal: „Bylo to delší čekání na klip, ale věřím, že se všem bude líbit."

A co říká k natáčení sám zpěvák? „První klapku klipu Brejle jsme ve studiu Hexar natočili 1. března 2020 s tím, že dotočíme pár záběrů v exteriéru hned, jakmile budou venku více zelené plochy. Pak ale vzali věci veřejného zdraví rychlý spád a nesmělo se nic. Dotáčky jsme nakonec zvládli až na konci května a ve výsledku je v postprodukci nepoužili. V toku událostí jsme totiž měnili koncept klipu a stejně tak se posouval termín jeho premiéry na lepší časy, aby klip působil pozitivně. Jenže, slovo POZITIVNÍ ztrácí stejně jako na jaře svůj původní význam a zase nás začíná děsit, místo těšit.  Takže: HEJ! Teď je čas na to, pokusit se udělat si radost, a vidět věci z té lepší stránky. Nasaďme si na chvíli růžové brýle! Láska brejle má a počítá se všema!“

Petr Kotvald chystá velký koncert k dvacetinám Mumulandu, který je plánován na 10. 4. 2021 ve Forum Karlín. 

Petr Kotvald  se chystá na  pravidelnou sérii vánočních koncertů, Vánoce hrajou glórijá a také na velký koncert k dvacetinám Mumulandu, který je plánován na 10. 4. 2021 ve Forum Karlín. Vstupenky jsou v předprodeji a rozhodně se budete moci těšit na velkou hudební, taneční a světelnou show se všemi hity Petra Kotvalda. Samozřejmě budou i Brejle, které teď míří právě k Vám. 

Premiéra klipu bude 18.10. 2020 ve 20 hodin na kanále YouTube.