V devatenácti si prošel rakovinou. Teď bude otcem druhého dítěte!
Zdroj: TV Nova

V devatenácti si prošel rakovinou. Teď bude otcem druhého dítěte!

Vytvořeno dne 14.10.2020

Dnes večer uvidí diváci v Malých láskách příběh velké lásky a zákeřné nemoci.

Květa (29) a Tomáš (29) spolu poprvé chodili na základce, pak se jich cesty rozdělili. Tomáš si mezitím prošel velmi těžkým obdobím. Z obyčejné chřipky se vyklubala rakovina a on ve svých 20 letech prošel chemoterapií. „První chemoterapii jsem vůbec nedal a bál jsem se, že v tu chvíli život končí,“ přiznává pokorně budoucí otec.„Chemoterapie způsobují neplodnost, takže nebylo vůbec jisté, že někdy v životě budu dítě mít,“ doplňuje Tomáš.

Video soubor

Takže když se s Květou dali opět dohromady a ona otěhotněla, bylo pro něj dost nečekané a budilo to podezření, že dítě není Tomáše. „Tomášek nejdřív nevěřil tomu, že je Eliška jeho. Paní doktorka mu říkala, že nejdříve by se to mohlo podařit až za tři roky. Tak jsem mu přinesla fotku ultrazvuku, kde je celá tatínek a tak měl smůlu,“ popisuje s úsměvem Květa.

Tomáš přiznává, že právě rakovina ho změnila a donutila přehodnotit život. Květa je podle něj jeho životní láska a rodina to nejdůležitější. U porodu druhé dcery je jí tak neuvěřitelnou oporou.

Květa a Tomáš jsou prvním párem Malých lásek, kteří svého potomka přivedou do nastávající pandemie korona viru. Tomáš ještě u porodu být může, nicméně další porody v této epizodě budou již bez otců.

Už dnes ve 21:30 na TV Nova.