Slovenský youtuber riskoval život! Nechal se u toho vyfotit!
Zdroj: Instagram.com

Slovenský youtuber riskoval život! Nechal se u toho vyfotit!

Vytvořeno dne 15.10.2020

Pro své fanoušky na sociálních sítích jsou mnozí influenceři schopni udělat ledacos. Ne zřídka to může skončit  zraněním a nebo dokonce smrtí. A ano, už i takové případy se staly! 

I když je internet takovýchto videí plný, neodradilo to slovenskou špičku mezi youtubery Petera Altofa, který si řiká Expl0ited, zkráceně jen Explo, k extrémnímu kousku. Ten se nedávno pochlubil příspěvkem na Instagramu, kde leze ve výšce po rameni stavebního jeřábu. Stačila malá chvilka nepozornosti a mohl za tento zážitek zaplatit životem.

"...som rád, že som si to mohol vyskúšať"

Explo

Explo se podle svých slov snaží už nějakou dobu překonávat super děsivé situace a právě toto je jedna z nich. Není to tak dávno, co podepsal i profesionální smlouvu na zápas MMA, kde se setká s českým youtuberským protějškem Vladimírem Kadlecem (vladavideos). Zápasy MMA jsou známé hlavně svou brutalitou a obě internetové osobnosti se na něj již necelý rok připravují. Bohužel díky koronavirové situaci je boj v nedohlednu. Organizátoři jim chtějí dopřát životní zážitek před plnou halou fanoušků a to v této době není možno.

Expla na instagramu sleduje více než 583 tis. fanoušků a na Youtube sahá již k jednomu miliónu - 978tis. followerů.  Všechny fanoušky Peter v příspěvku poprosil, ať nikam nelezou!

Tohle chcete také vědět: Krutá Válka Youtuberů! Hrozí krev!