Penélope Cruz a Antonio Banderas spolu natočili Film roku
Zdroj: Bontonfilm

Penélope Cruz a Antonio Banderas spolu natočili Film roku

Vytvořeno dne 15.03.2022

 

Penélope Cruz a Antonio Banderas se v hravé a poťouchlé komedii pokusí natočit film roku. Penélope Cruz se v komedii Film roku představí jako slavná a excentrická režisérka, která dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob.

Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou obletovanými legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Všichni tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, komedie Film roku jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa, který tak dobře znají.  

Snímek Film roku se vloni představil na festivalech v Torontu a v Benátkách, díky ohlasům kritiků a filmové veřejnosti si na serveru Rottentomatoes drží hodnocení 100%.  

Penélope Cruz a Antonio Banderas se v hravé a poťouchlé komedii Film roku pokusí natočit film roku, 12. května 2022 s ním vstoupí do českých kin.

 

 

 

Default User Image
František Mlejnek, 15.03.2022 15:11
Miluji španělské filmy a mezi herci právě Penelope i Antonia - však je Banderas rodákem z mé milované Málagy.