Philipp Stoimenov – přinese mu číslo 7 štěstí ve finále Muže roku?
Zdroj: herminapress

Philipp Stoimenov – přinese mu číslo 7 štěstí ve finále Muže roku?

Vytvořeno dne 18.08.2022

Své kořeny má Philipp Stoimenov rozprostřené po celé Evropě. Táty byl Bulhar, maminka Češka, babička Švédka, dědeček Jugoslávec. On sám se narodil v Německu. Domluví se německy a anglicky.

Pracuje jako manažer firmy s dětským zbožím, vede chod firmy, velkoobchod i maloobchod. Mimo pracovní dobu se vzdělává v oblasti podnikání a marketing. Už jednou jeho vlastní podnikání zkrachovalo a nyní nabírá cenné zkušenosti a doufá, že do budoucna bude zase podnikat.

Ve třiceti letech toho v osobním životě zažil dost. Nešel na vysokou školu, protože se mu ve dvaceti letech narodila dcera, musel se postarat o rodinu, pak přišel krach firmy, rozvod, problémy, to bylo asi největší dno. Bylo mu tehdy 26 let. Pak si uvědomil, že by se měl zaměřit také sám na sebe a udělal to. Dneska je finalistou Muže roku a svoji účast bere jakou cennou zkušenost.

I když neuspěje, bude na sobě dál pracovat. Razí heslo:  Věř si, děkuj, buď vděčný za to, co máš a nebuď arogantní.  A pak má ještě jedno přání, přestože dceru už 4 roky neviděl, doufá, že ji jednou povede k oltáři. Dveře má u něj vždy otevřené.

Finále soutěže Muž roku 2022 se koná 26. srpna 2022 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.