Ples jako Brno odtajňuje svůj velkolepý program plný hvězd! Na vyprodaný večer chystá menu Zdeněk Pohlreich!
Zdroj: herminapress

Ples jako Brno odtajňuje svůj velkolepý program plný hvězd! Na vyprodaný večer chystá menu Zdeněk Pohlreich!

Vytvořeno dne 21.12.2023

Delikátní pokrmy, šampaňské, nápaditá produkce i několik koncertů v řadě. To je královský Ples jako Brno, na který každým rokem do moravské metropole míří hosté z celého Česka. Dva měsíce před událostí hlásil ples vyprodáno.

Stejně jako loni a předchozí ročníky si dámy opět nachystají nápadité róby, odhalí dechberoucí dekolty, rozparky budou víc než větší a pánové se promění v okouzlující gentlemany.  

Na plesu hosté protančí střevíce po boku českého zpěváka a frontmana kapely Kryštof Richarda Krajča. Taneční kreace na parketu brněnské funkcionalistické Fait Gallery hosté předvedou také v doprovodu orchestru Moondance, který je známý z televizní soutěže Stardance. Do Brna zamíří také česká zpěvačka a držitelka Ceny Thálie Dasha. A to není vše. Přijede také slovenská skupina No Name a pořádný hudební hurikán přiveze zpěvák Dalibor Janda. Večer uzavře rakouská kapela MAmusic, která pravidelně hraje na Vídeňském plese.

Na plesovém menu se bude podílet i mistr Zdeněk Pohlreich

Kromě nabitého programu patří k Plesu jako Brno vytříbený catering. O promyšlené plesové menu se od prvního ročníku stará brněnská restaurace Valoria, která se pyšní třicetiletou historií. Pro 11. ročník hlásí velkou novinku. „Jsme nadšení, že se k nám přidá i mistr svého oboru Zdeněk Pohlreich, který bude na Plesu jako Brno poprvé. Spolupracujeme s ním na plesovém menu, jehož příprava zabere více než tři měsíce. Už nyní mohu prozradit, že se hosté mohou těšit na unikátní gastronomické kombinace. Bude to kulinářský orchestr,“ popisuje jeden z organizátorů Plesu jako Brno Tomáš Pakosta.

Dobročinná aukce pomůže dětem i seniorům. Moderátorem aukce i celého večera bude Libor Bouček. Ikonický Ples jako Brno má dva měsíce před událostí zcela vyprodáno. Jedenáctý ročník ikonického Plesu jako Brno připadá na poslední lednovou sobotu 27. 1. 2024.