Móda z Plesu jako Brno: Těhotná Švantnerová ve špercích za 1,5 milionu, zlatá Partyšová a rozvedená Kuchařová v bílém
Zdroj: herminapress

Móda z Plesu jako Brno: Těhotná Švantnerová ve špercích za 1,5 milionu, zlatá Partyšová a rozvedená Kuchařová v bílém

Vytvořeno dne 29.01.2023

Největší moravská událost roku Ples jako Brno otevřel své brány po dvouleté covidové pauze. Do nákupního centra Galerie Vaňkovka, kde se ples konal, se nahrnuly desítky vymóděných hostů, včetně krásných modelek, moderátorek, herců a hereček a zatančit si přišel i bijec MMA Jiří Procházka. Letos jednoznačně vedla zelená barva na šatech i ve špercích.

Nikol Švantnerová (30) – modelka

Těhotná Nikol, která si už několik měsíců nosí pod srdcem vytouženou holčičku, se zahalila celá do růžové.  A když říkáme celá, tak myslíme skutečně od hlavy až k patě. Večerní róba z jemného třpytivého materiálu měla jak rolák, tak vlečku. Modelce tak zůstala odhalena jen krásná tvář a ruce. Aby také ne, vždyť na nich vynesla šperky ALO diamonds za 1,5 milionu korun. Jen náušnice s diamanty měly hodnotu 243 tisíc Kč a ruce jí zdobily celkem čtyři diamantové prsteny. Cena toho nejširšího se vyšplhala na závratných 585 000 korun.

Gabriela Partyšová (44) – moderátorka

Věrná účastnice Plesu jako Brno pojala tuto významnou událost velmi elegantně a vynesla bohatou róbu ve zlaté barvě. Šaty bez ramínek pevně obepínaly hrudník, pásek zvýraznil štíhlý pas a z bohaté sukně vykukovala díky vysokému rozparku Gábinina štíhlá noha. Doplnila je diamantovými šperky se smaragdy, zlatým psaníčkem a decentními zlatými střevíci.

Taťána Kuchařová (35) – modelka

Jako bohyně se Táňa Kuchařová objevila na červeném koberci ve sněhově bílých šatech s korzetem. Přes jedno rameno měla šikovně hozený šál, který částečně zakrýval záda a v konečném důsledku vytvořil vlečku. Na vosí pas upozornila jemným bílým páskem se sponou a outfit doplnila psaníčkem perleťové barvy a výraznými šperky se smaragdy.

Andrea Kalivodová (45) – operní pěvkyně

Že zelená letos frčí a i další roky ještě bude, dokázala operní diva Andrea Kalivodová. Ta vynesla luxusní róbu z nové kolekce návrhářky Natali Ruden, kterou před pár dny představila na Pražském hradě. Šaty s ostrými střihy sedly Andree jako ulité a není divu, že si návrhářka vybrala na přehlídkové molo do těchto šatů právě ji. Róbu už jen doplnila zlatou kabelkou a šperky se zelenými kameny.

Inna Puhajková (36) – moderátorka

Moderátorka Sportovních novin si v posledních letech oblíbila šaty z velmi jemné a lesklé látky. Stejně jako ostatní dámy, i ona tentokrát neexperimentovala s barvami a vsadila na modrou. Šaty letního rázu s tenkými ramínky ji sednou, večerní šmrnc jim pak dodala zlatými doplňky jako psaníčko, pásek i střevíce. Jak se říká, v jednoduchosti je krása.

Terezie Dobrovolná (48) – modelka

Vítězka soutěže Miss ČR 1997 neustále dokazuje, že neztrácí na kráse a vůbec nestárne. S večerními šaty se zlatým podkladem a tmavě modrou krajkou na vrchu a bohatou sukní, byla na plese zkrátka nepřehlédnutelná. Róba byla natolik výrazná, že jí k tomu stačili už jen velmi decentní šperky a zlatá kabelka.

Petr Janda (80) s manželkou Alicí – rocker

Jak se na společenskou událost jako je Ples jako Brno sluší a patří, známý frontman skupiny Olympic přišel ve smokingu, ke kterému neodmyslitelně patří motýlek. Nezapomněl ani na nutný pás. Jeho žena vsadila na jemné zelené šaty se stojáčkem u krku a vysokým rozparkem. Decentní černé psaníčko a střevíce outfit jen skvěle doplnily.

Nela Boudová (55) a Miroslav Šimůnek (44) s partnerkou – herečka, herec

Do smokingu se oblékl také pohádkový fešák s pomněnkově modrýma očima, kterého na červený koberec doprovodily hned dvě dámy. Jednak jeho partnerka, která zářila ve smaragdově zelených šatech s širokými ramínky a také herečka Nela Boudová. Ta pro sobotní večer zvolila modré šaty s hlubokým výstřihem a dlouhými rukávy. Obě dámy vybraly elegantní a jednoduché modely.

Jiří Procházka s přítelkyní (30) – zápasník MMA

Za skvěle padnoucí smoking je nutno pochválit také bijce Jiřího Procházku. Ač je v klecích na zápasech MMA jen v trenýrkách, ví, jak se na ples vhodně obléknout. Pozornosti se jistě dostalo i jeho krásné přítelkyni, která zvolila černé rafinované šaty. Její tělo bylo zahaleno jen do takzvaného body a rukávy a sukně byly už jen z průhledné síťované látky. Nechybělo černé psaníčko a černé lodičky s ostrou špičkou.

Nela Slováková (32) – vítězka reality show Hotel Paradise

Do černa opálená Slováková je každoročním hostem brněnského plesu. Pokaždé se snaží svými modely šokovat, tentokrát zvolila provokativní bílé šaty bohatě poseté krajkou. Hodně vysoce střižený rozparek pak byl olemován bílým peřím. Jako doplněk jí stačily rukávy, které by měly patřit jako nedílná součást každé večerní róby na ples, stříbrné psaníčko a střevíce na vysokých jehlách.