Po mega úspěchu songu s Markem Lamborou je tu další pecka. Tereza Mašková natočila dojemný klip
Zdroj: herminapress

Po mega úspěchu songu s Markem Lamborou je tu další pecka. Tereza Mašková natočila dojemný klip

Vytvořeno dne 19.09.2023

Po ohromujícím úspěchu videoklipu “Náš příběh”, který vítězka televizní show ČeskoSlovenská SuperStar natočila s Markem Lamborou, přichází Tereza Mašková s romantickým videoklipem “Budu při tobě stát”, k jehož vzniku jí nabádali její fanoušci. 

Úspěšná zpěvačka s fenomenálním hlasem je z výsledku sama nadšená: “Původně jsem chtěla natočit videoklip k jinému songu, ale v nějaký okamžik jsem si všimla, že mě lidi nejvíc označují na Instagramu při poslechu právě  “Budu při tobě stát” a k tomu mají po svém boku svého nejbližšího člověka: dcerku, synka, maminku, sestru či brášku, kamarádku, nebo partnera. Bylo krásné se na to dívat, kolikrát jsem u toho měla až slzy v očích. Když jsem je viděla, jak moc je to bere, jak je to zajímá, jak při tom pláčou, co všechno mi psali… Byla jsem strašně dojatá a zároveň bylo moc hezké sledovat tu jejich lásku. O to víc jsem si uvědomila, jak moc citlivé téma to je pro všechny, a bylo rozhodnuto! Dá se říct, že si píseň, na kterou jsme se rozhodli natočit klip, vybrali sami fanoušci a já jsem za to moc ráda. Toto téma je nadčasové, sentimentální a věřím, že se v něm každý najde,” svěřila se mladá umělkyně. 

Růžovovlasá kráska je poslední dobou v jednom kole. Kromě vydání videoklipu ji čeká velká výzva v podobě účasti v oblíbené televizní soutěži StarDance, na kterou denně tvrdě trénuje. Nicméně ze všeho nejvíc se těší na svůj první samostatný koncert ve velkém sále pražské Lucerny, který pojmenovala Růžová Lucerna.

“Bylo pro mě obrovským překvapením, že se můj koncert v Lucerně vyprodal bez větší námahy z mé strany - to jsem vůbec nečekala! Jsem strašně vděčná každému, kdo si koupil lístek, je to pro mě obrovská zodpovědnost, ale plány jsou velké. Pracuje nad tím celý tým a tak věřím, že si to spolu užijeme. Navíc si troufnu říct, že návštěvníky čeká i několik překvapení, o kterých zatím logicky nemohu veřejně mluvit,” dodala trochu tajemně Tereza Mašková. 

Velkolepý koncert, který se uskuteční 19. listopadu, sama pojmenovala: Růžová Lucerna.