Po zásnubách se čekala svatba a místo toho… Zpěvačka Míša Nosková opět překvapila
Zdroj: herminapress

Po zásnubách se čekala svatba a místo toho… Zpěvačka Míša Nosková opět překvapila

Vytvořeno dne 06.09.2021

 

Zpěvačka Michaela Nosková nepřestává překvapovat. Necelý měsíc po romantickém zasnoubení ve středověké krčmě v Dětenicích, přišla s další novinkou. Kdo čekal svatbu, je na velkém omylu. Míša je totiž těhotná

Vždycky štíhlá zpěvačka začíná mít bříško a lidé už si toho všímají. Míša už donekonečna nemůže tvrdit, že se hodně najedla. Musela tedy s pravdou ven. „Za svůj život jsem toho prozradila o svém soukromí hodně. V posledních letech to nedělám a je to mnohdy osvobozující. Snažím se více přemýšlet, co sdílet veřejně a co ne. Proto i zprávu o mém těhotenství jsme si s partnerem nechávali dlouho pro sebe,“ uvedla Míša a se smíchem dodala: „Víc tentokrát řekne Jindřich. Ostatně je můj PR tiskový mluvčí."

Její partner Jindřich nezklamal humorným úvodem: „Tak po rodičích jsme oba podědili reprodukční možnosti, dalo se to trochu čekat, nicméně s Míšou jsme se dohodli, že těhotenství budeme tak dva, tři roky tajit, než to sdělíme veřejně," odpovídá a se smíchem dodává: „No a teď je to venku. Teda ještě není, ale brzy bude! Ale teď vážně. Naše rodina, čítající už tři pubertální děti, se rozšíří. Všichni se moc těší. Bohužel, díky mizernému soudnictví, mé dvě děti nemohly být se mnou tak často, jak jsem si přál. Tak teď to bude lepší. Nejdůležitější nyní je, že miminko se má u Míši v bříšku čile k světu a vše je v pořádku. Zároveň jsem rád, že jsem tu novinku stačil říct mému otci. Doslova v jeho poslední hodince,“ uvedl Jindřich Čanda, partner Míši Noskové.

A jestli vás zajímá, jestli Michaela Nosková bude mít holčičku nebo kluka, nechte si zajít. To je překvapení a Míša s Jindřichem zvažují, jestli pohlaví miminka dopředu zveřejní.

Video soubor
Zdroj: Se svolením Michaely Noskové