Podívejte se! Patrik Hartl se pochlubil první ukázkou z filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Zdroj: Bonton film

Podívejte se! Patrik Hartl se pochlubil první ukázkou z filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Vytvořeno dne 15.08.2020

První ukázku ze svého filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel vypustil do světa režisér Patrik Hartl. Je autorem i scénáře, který psal podle své veleúspěšné stejnojmenné předlohy. Do hlavních rolí vybral čtveřici oblíbených herců Davida Švehlíka, Martina Hofmanna, Hynka Čermáka a Martina Pechláta.

Patrik Hartl jednotlivé postavy představil:

Davida Švehlíka jako Šampóna: "David Švehlík je prostě idol. Snoubí se v něm přirozený sex appeal s těžko definovatelným oduševnělým tajemstvím. Jeho inteligentní jemné herectví mi připomíná dávné filmové výkony mladého Jana Kačera."

Hynka Čermáka jako Tečku: "Hynek Čermák mě vždycky přitahoval kombinací testosteronové tvrdosti a překvapivě křehké citovosti. Jeho komediální talent a něha pod tvrdou slupkou jsou pro roli Tečky požehnáním." 

Karla alias Martina Hofmanna: "Martin Hofmann je už dvacet let mým životním souputníkem. Pracovali jsme spolu na těžkých divadelních rolích a hluboce spolu souzníme. Je fascinující, že na sídlišti v pražských Bohnicích vyrostla taková herecká perla." 

Martina Pechláta jako Prvoka: „Když jsem před lety knížku psal, představoval jsem si Prvoka jako Martina Pechláta. Je zvláštní vidět ho teď před kamerou. Mám pocit, že mi právě vylezl z hlavy." 

Příběh čtyřicátníků, kteří se snaží zahnat krizi středního věku, půjde do kin 24. prosince jako filmový dárek Patrika Hartla.