Před rokem vyhrál světovou soutěž mužské krásy! Nyní si chtějí sympaťáka Dominika Chabra nechat na Bali
Zdroj: herminapress

Před rokem vyhrál světovou soutěž mužské krásy! Nyní si chtějí sympaťáka Dominika Chabra nechat na Bali

Vytvořeno dne 08.12.2023

Sympatický Dominik Chabr, bronzový Muž roku 2021 pyšnící se vítězstvím v soutěži Man of the Year 2022, se po roce vrátil na místo činu. Na Bali musel absolvovat celý program soutěže Man of the Year 2023 a vybrat svého nástupce.

„Vloni jsem celou soutěž vyhrál, a navíc k tomu přidal cenu za nejlepší tělo a nejlepšího Evropana. Letos jsem si soutěž okusil z druhé strany. Jako porotce a loňský vítěz jsem absolvoval celý program soutěže, včetně cestování a mohl tak poznat finalisty a potom z nich zodpovědně vybrat toho nej,“ usmíval se český krasavec.  

Cesta Dominika Chabra do exotiky se netýkala jen světové soutěže, ale Dominik tam měl i další pracovní povinnosti. Například si ho vyžádali do Jakarty na finále modelingové soutěže děvčat od 5 do 16 let, spolupracoval s dvěma hotely či nafotil oblečení pro místní firmy.

„Dostal jsem na Bali nabídku od dvou modelingových agentur, abych zde nějaký čas pobyl a dělal modeling. Momentálně je to pro mne časově nemožné, mám hodně práce v Česku, kde i podnikám. Ale nevylučuji, že se vrátím a nafotím a natočím nějaké zakázky,“ uvedl Dominik Chabr.

Finalista Muže roku 2021 svoje pracovní povinnosti na Bali spojil s dovolenou. Už loni procestoval kus Bali, Thajska a Malajsie a letos zvládl to, co minule nestihl. Dá se říci, že má procestované skoro celé Bali i okolní ostrovy. 

Nabídky na modelingovou práci má ale také v Čechách. „Chodí mi stále nějaké nabídky na spolupráci nebo fotografování, ale opravdu není v mých silách vše stíhat. Vybírám si. Dostal jsem i pozvánku na velkou fashion show do Londýna a tu si rozhodně nenechám ujít.“

Dominik Chabr zůstává také věrný soutěži Muž roku, které vděčí za svou hvězdnou kariéru. Určitě se objeví na castingu soutěže a nenechá si ujít finále Muže roku 2024, které se bude konat již tradičně koncem srpna v Náchodě.