Překvapení pro Prachaře! Jeho přítelkyni Sandevu poznal v Inkognitu někdo jiný
Zdroj: TV Prima

Překvapení pro Prachaře! Jeho přítelkyni Sandevu poznal v Inkognitu někdo jiný

Vytvořeno dne 01.09.2021

V prvním díle přivítá primáckého pořadu Inkognito moderátor Libor Bouček herečku Saru Sandevu, parťačku Jakuba Prachaře nejen v novém seriálu Dvojka na zabití, ale také v reálném životě. Nedávno totiž potvrdili, že jsou pár. Pro Jakuba Prachaře tak byla Sařina účast v Inkognitu velkým překvapením.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Inkognito se natáčelo v půlce srpna v bratislavském studiu televize Joj, která pořad vysílá už řadu let. „Jména všech pozvaných VIP hostů musí zůstat v naprostém utajení. Vše se musí naplánovat tak, aby se hosté nepotkali s hádajícími v zákulisí pořadu, v kostymérně, maskérně. Sara Sandeva proto přijela až v momentě, kdy už byl díl roztočený a byla jistota, že se nemůže s hádajícími potkat,“ prozradil zdroj ze štábu.

Čtveřice hádajících měla co dělat, aby čtyřiadvacetiletou herečku uhádla. Okruh se zúžil, když Jakub Prachař správně zjistili, že společně hráli v seriálu. „Já si ale nic nepamatuju,“ reagoval. Po několika dalších otázkách ucítil příležitost Ondřej Gregor Brzobohatý. „Je ti jeden z lidí, kteří sedí za tímto stolem velice sympatický?“ ptal se Ondřej. Po potvrzení, že s Jakubem natočili nový seriál Dvojka na zabití už bylo jasné, že VIP hostem je Sara Sandeva. „To je nespravedlnost!“ smál se její nový přítel.

 

Zábavná show Inkognito startuje na Primě ve čtvrtek ve 21.35, po Slunečné.