Překvapivé přiznání Ondřeje Brzobohatého: Vždycky jsem se zamiloval do starší
Zdroj: TV Prima

Překvapivé přiznání Ondřeje Brzobohatého: Vždycky jsem se zamiloval do starší

Vytvořeno dne 25.05.2022

Hádání profesí hostů moderátora Libora Boučka v zábavném primáckém pořadu Inkognito nejenže panelistům rozšiřuje obzory, probouzí v nich ale hezké i bolestné vzpomínky. Táborové vedoucí Vandě Vaníčkové se povedlo obojí. Zatímco Jakubovi Prachařovi připomněla jediný dětský tábor, kterého se kdy zúčastnil, v Ondřeji Brzobohatém vyvolala romantické myšlenky.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

 „Já jsem se vždycky na dětském táboře zamiloval do vedoucích. Měli jsme vždycky takhle hezké vedoucí. Asi bych se zamiloval i do vás, vy jste tak pohledná,“ vysekl krásné účinkující kompliment Ondřej G. Brzobohatý. Mohl si to bez okolků dovolit, neboť tentokrát hádal v přítomnosti Adély Gondíkové, Miloše Pokorného a Jakuba Prachaře. Jeho okouzlení pokračovalo i poté, co táborová vedoucí opustila studio. „Vždycky jsem se zamiloval, vždycky. Do instruktorek. A vždycky jsem byl úplně vyřízenej,“ svěřil se vedle sedícímu Miloši Pokornému. „Do starších, samozřejmě, viď?“ vyzvídal Pokorný.Samozřejmě!“ přiznal Ondřej Brzobohatý.

To Jakub Prachař tak romantické vzpomínky na dětský tábor nemá. Naopak. „Já jsem byl na táboře jenom jednou, a naposledy. Vstával jsem v sedm, brodil jsem se v holínkách v rose, nevím proč. V dešti jsme se rozcvičovali, nevím proč. Pak mě přivázali jako na oslavu k totemu a já jsem se tři hodiny díval na ostatní, jak jedí buřty a hrajou na kytaru. Nevím proč. Jeli jsme na puťák, pršelo, spali jsme v mokrým spacáku, nevím proč. Bydlel jsem v chatce s klukem, kterému pořád něco teklo z očí a vyprávěl úplný nesmysly. Taky nevím proč,“ pustil se do líčení svého jediného táborového zážitku Jakub Prachař s tím, že tři týdny ho tam udržely stírací losy, které mu rodiče posílali namísto dopisů. Na žádný další tábor už ho ale nedostali. Není divu. „Byly tam dvě lakrosový blbosti z drátů, to si vzali ale ti nejstarší a my se na ně dívali, jak si hází s míčkem. Volejbalové hřiště bylo zarostlé kopřivami a napnul se tam provázek, takže my popálený jsme si házeli vyfouklý míč. A v noci jsme drželi hlídky, byla zima jak v morně, seděl jsem na takové dřevěné vyvýšenině. Donesli dva oschlé chleby nasáklé marmoškou, aby se neřeklo. To tě zadusilo. A potom tam byly latríny, ale tam jsem se bál jít, protože jsem si tenkrát myslel, že když si tam sednu, Široko ze Záhady hlavolamu mi utrhne prdel. Byl jsem toho zážitku plnej,“ pokračoval ve vyprávění v pořadu Inkognito. „To naši nevychytali, odvezl jsem si takový trauma…,“ lamentoval ještě v závěru pořadu.

Dívejte se ve čtvrtek 26. května ve 21.35 na Primě!