Takhle jste hvězdy ZOO ještě neviděli! Kdy se z nich stávají šelmy?
Zdroj: TV Prima

Takhle jste hvězdy ZOO ještě neviděli! Kdy se z nich stávají šelmy?

Vytvořeno dne 24.05.2022

 

Tygr - Michaela Petřeková coby Markéta Tomečková - Kdy je ve mně šelma

Většinou moc nevystrkuji drápky, a pokud ano, tak je to jen u lidí, které znám. Děje se to v okamžiku, kdy mě něco štve. S cizími řeším věci v klidu, nemám ráda dusno, a raději tedy všechno řeším v harmonii. Sama hádky nevyvolávám, jen se většinou bráním, ale v klidu. Opakem je to, když je to u lidí, které znám, to si dupnu. Kočky mám ráda, jednu má můj přítel a vzpomínám si, že něco podezřele šustilo na stole. Otočili jsme se a tam kočka s obrovským tvarohovým šátečkem v puse cupitala pod postel. Tak nějak tak bych vypadala jako kočka.

Páv - Michaela Pecháčková coby Sid Anna Novotná - Pýcha předchází pád

Nejvíc jsem pyšná na svoji sestru, protože si jde za svými sny. Je jí deset, a už ví, co chce. Pomalu taky začíná nakukovat do hereckého světa. Jsem pyšná také na své kamarády, ale někdy i sama na sebe. Rodiče mě taky pochválí, když jsou pyšní – třeba když jsem se dostala na konzervatoř nebo uběhla půlmaraton. V tu chvíli je to hezké slyšet. V tom negativním slova smyslu, že jsem pyšná, tak to mi nikdo ještě neřekl – a jsem přesvědčená, že jsem ani nikomu nedala důvod k tomu, aby si to myslel.

Had - Nepředvídatelná - Gabriella Farr coby Karolína Roklová

Říká se, že je někdo slizký jako had. Myslím si, že mám docela vyvinutý smysl na záludné lidi. Samozřejmě, že se to vždy nepovede rozlišit, ale řekla bych, že to ve většině případů dokážu – a dávám si na ně pozor. Takoví lidé jsou totiž nepředvídatelní. Pokud mám v sobě podobnou povahu vyloudit v rámci své práce, tak myslím, že to dokážu. Inspirace kolem sebe může člověk brát donekonečna. Každý to v sobě má a je jen otázkou, zda to dokáže najít. Na něm pak je, jak s tím dokáže pracovat a nějak tu toxicitu řešit, nebo neřešit.

Vlk - Bojovná šelma - Eva Burešová coby Viky Janečková

Jak říká indiánský horoskop, vlk je zvíře, které je velmi citlivé, drží se stranou, působí nepřístupně. Může za to nejen jeho plachost, ale také obava z toho, že někdo zneužije jeho důvěru. Citlivost je však i jeho silnou stránkou. Je empatický a starostlivý, umí dobře vycítit potřeby ostatních a svým blízkým je vždy připraven pomoci. A pokud je nejhůř, stane se z něj šelma ochotná tvrdě bojovat a dát najevo svou sílu.

Gepard - Gepardí sprint - Michaela Tomešová coby Adéla Pokorná

Jednou jsem geparda hladila, bylo to malé koťátko. V patnácti letech jsem jezdila zpívat na mikulášské besídky a po nás přijel cirkus – tehdy jsem znovu měla šanci si geparda pohladit. Gepard rychle běhá, já asi nejčastěji utíkám na vlak, ale nejrychleji dokážu popoběhnout, když se něco děje dětem. To je pravidlo tří vteřin, kdy dokážu vyběhnout z domu na zahradu. Jinak za mnou nikdo vytrvale neběhal. Ani pan Tomeš, my jsme si tak šli naproti. Synové Kristián a Jonáš už také naštěstí neběhají za mnou, ale sami za sebou, což je úleva.