Překvápko na křtu CD Radka Bangy. Eva Pavlová nechala luxus doma a dorazila v džínách a svetru
Zdroj: herminapress

Překvápko na křtu CD Radka Bangy. Eva Pavlová nechala luxus doma a dorazila v džínách a svetru

Vytvořeno dne 22.11.2023

Velkým překvapením pro zpěváka Radka Bangu při křtu jeho sólového alba Nic není nemožné, byla přítomnost první dámy Evy Pavlové. Že přijde manželka prezidenta opravdu nikdo nečekal.

Eva Pavlová přišla v černých džínách a světlém svetříku, pod kterým prosvítal černý sexy top. Vše doplnila černou crossbody kabelkou. Co ji zdobilo nejvíc, byl spokojený úsměv na tváři. „Když jsem se dozvěděl, že mé pozvání přijala první dáma, paní Eva Pavlová, měl jsem obrovskou radost. Jak se zdá, tak skutečně nic není nemožné,“ říká s úsměvem Radek Banga.

Paní prezidentová má k Radkovi Bangovi velmi blízko, protože oba se zabývají pomoci dětem i dospělým v obtížné situaci. „Už přes deset let dělám motivační programy pro mladé lidi a v poslední době i pro dospělé publikum. Vždy jsem cítil potřebu předávat své zkušenosti, ať už prostřednictvím přednášek, autobiografické knihy „(Ne)pošli to dál“, sociálních sítí, nebo právě skrze hudbu. Pokaždé, když se mi podaří někoho přimět k zamyšlení, navést na cestu z obtížné situace nebo zkrátka jen „nakopnout“, udělá mi to obrovskou radost,“ vysvětlil zpěvák na křtu svého CD Nic není nemožné, které mu pokřtili Lukáš Pavlásek a Adam Mišík.

Ten zároveň s vydáním nového videoklipu „Nic není nemožné“ spouští stejnojmenný podcast. Motivovat lidi kolem sebe bere za své životní poslání.