Přepište třicetileté dějiny Muzikál expresu. Jeho zakladatel prvně nepřišel do práce
Zdroj: herminapress

Přepište třicetileté dějiny Muzikál expresu. Jeho zakladatel prvně nepřišel do práce

Vytvořeno dne 02.11.2020

Ještě před nedávnem textař, libretista a rozhlasový novinář Michael Prostějovský tvrdil, že za třicetiletou existenci jeho pořadu Muzikál expresu, vysílaném na Českém rozhlasu Dvojce, nikdy nechyběl. Teď je vše jinak! Michael Prostějovský onemocněl covidem, a tak ve studiu Dvojky zůstal spoluautor a moderátor Pavel Bár sám.

„Myslel jsem si, že je to viróza. Ale pro jistotu jsem se nechal otestovat a byl to covid. Paradoxně v době, kdy měl být velký koncert k 30. výročí Muzikál expresu v Hudebním divadle Karlín, který je stejně zrušený, tak já marodím,“ vysvětlil posluchačům Muzikál expresu libretista čtrnácti muzikálů (Jesus Christ Superstar, Cats, Evita, Čarodějka, Billy Elliot, Elisabeth…).

Připomněl však, že je úplně klidný. Muzikál expres je v dobrých rukou Pavla Bára a on se může v klidu vykurýrovat.

Muzikál expres můžete pravidelně poslouchat na ČRo Dvojka v neděli v 19:10 a reprízu v pátek 21:00. Termín narozeninového koncertu v karlínském divadle Muzikál expres 30 se přesunul na 9. února 2021. Co se nezměnilo, je vydání 2CD Muzikál expres 30. Podle plánu vyjde v distribuci Supraphonu v pátek 6. listopadu.