Princezna z Řachandy a bejvalka od Polívky vyrazily do kina. S kým se tam ještě potkaly?
Zdroj: herminapress

Princezna z Řachandy a bejvalka od Polívky vyrazily do kina. S kým se tam ještě potkaly?

Vytvořeno dne 13.08.2021
Autor Lena Novak

Princezna z Řachandy, herečka Denisa Pfauserová, dnes už mladá paní Hrdinová, nechala manžela doma a s kámoškou Karolínou Krézlovou vyrazily na pořádný biják. Premiéra akčního snímku Free Guy v ní vyvolala vzpomínku na její herní období, kdy pařila na síti.  

“Hrávala jsem hry jako Prince of Persia, Super Maria nebo Harryho Pottera. A mám manžela, který hraje hry a odreagovává se u nich. Osobně již na to nemám čas, ale vůči partnerovi pro to mám pochopení.” Dle jejích slov nikdy nebyla na žádné hře závislá. „V budoucnu chci tak korigovat i své děti, aby u videoher nevysedávaly po celé dny a noci a věnovaly se přírodě, sportu a jiným koníčkům,“ uzavřela Denisa.

Herce Antonína Duchoslava v hraní videoher zastoupí syn Antonín. „Jsem hraním videoher téměř neposkvrněn. Plnohodnotně mě zastoupí syn Antonín, kterého hry baví nejen na počítači, ale i na herních konzolích,“ uvedl Antonín Duchoslav, který tentokrát vyrazil do kina bez doprovodu.

Akční pecku Free Guy si nenechali ujít další známé osobnosti. Mezi nimi například herečka Ulice Markéta Stehlíková, moderátor Jakub Kotek, modelka Lucie Dušková, zpěvák Martin Maxa, raperka Sharlota a další.