Znělka Ordinace má novou hvězdu. Kdo se přidá ke stálicím Rychlému, Morávkové nebo Čenskému?
Zdroj: TV Nova

Znělka Ordinace má novou hvězdu. Kdo se přidá ke stálicím Rychlému, Morávkové nebo Čenskému?

Vytvořeno dne 12.08.2021

 

Otevírají se dveře výtahu v kamenické nemocnici a někdo vstupuje do její auly. Přítomní mají radost, že ho vidí, všichni zatím neznámého hrdinu či hrdinku zdraví. Petr Rychlý, Jana Paulová, Patrik Děrgel, Ivana Jirešová, Pavel Řezníček, Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Dana Morávková, Zdeněk Godla, Anna Slováčková a spousta dalších jsou v plném pracovním nasazení. I tak si najdou čas na pozdrav a letmý úsměv…

Video soubor
Zdroj: TV Nova

Zásadní otázka však zůstává stále nezodpovězená. Koho to všichni zdraví? Koho tak rádi vidí? No přece milovanou lékařku Bibi Márovou, kterou hraje Marika Šoposká! 

Když jsem se dozvěděla, že Bibi bude pomyslným vrcholem nové znělky, udělalo mi to obrovskou radost. Hlavně to, že mi tvůrci Ordinace dali takovou důvěru. Budu se ze všech svých hereckých sil snažit nezklamat ani je, ale především diváky Ordinace. Myslím, že se s novými příběhy mají na co těšit! vzpomíná na natáčení znělky herečka. „Aulou nemocnice nesu miminko. Když jsem ho držela v náručí, překvapilo mě, že jsem dojatá. Vzpomněla jsem si totiž, jaké to bylo, když byli takhle malí moji synové,” dodává.  

Ordinace v růžové zahradě 2 na voyo.cz poprvé 2. září ve 20:20. Další nový díl vždy každý čtvrtek ve stejný čas.