Proč Kotek a Prachař spolu nejdou nikdy na kafe?
Zdroj: TV Prima

Proč Kotek a Prachař spolu nejdou nikdy na kafe?

Vytvořeno dne 19.03.2022

Do svého soutěžního týmu v dalším díle pořadu Máme rádi Česko nasadil Vojta Kotek těžký kalibr. Vedle atletky Kristiiny Mäki a fotbalového trenéra Franze Straky se blýskl i český bojovník Karlos Vémola. Už samotná účast zápasníka ve vědomostní soutěži mohla překvapit.

Vémola se neztratil a rozhodně byl platným hráčem. Ve Vojtově týmu se navíc vrátil ke své původní profesi vyhazovače. A to ve chvíli, kdy Jakub Prachař točil body na kole štěstí. „V pohodě dělal jsem 15 let na dveřích, jsem na to zvyklej,“ přistoupil Karlos zkušeně ke kolu, aby dohlédl na Jakubovo počínání. Vojta Kotek si od toho ale určitě sliboval víc.

Od Jakuba Prachaře Vojta často inkasuje drtivou porážku za druhou. Prohrát v televizi nebo v ringu je z jistého pohledu podobné. Zápasu předchází trash-talk a po něm se na pivo nechodí. „My s Kubou máme trash-talk (urážka při sportovních utkáních – pozn.) před každým pořadem. Dneska ti, Jakube, chci říct, že jestli zase něco vytočíš, tak tě tady Karlos vynese v zubech,“ pohrozil Vojta Jakubovi na začátku pořadu. Na jedno spolu prý po natáčení také nechodí. „Po každém díle, kdy zvítězím, což je v podstatě po každém díle, ho zvu na kafe a větrník. Už tři roky nemá čas, já nevím,“ popichoval svého protihráče Jakub Prachař.

 

 

 

Default User Image
Vlaďka D., 19.03.2022 14:57
Prachař se chová jak malé, nevychované, rozjívené, zlomyslné, otravné dítě, kdo by s ním chodil na kafe?
Default User Image
Janad, 19.03.2022 15:39
Pro chování pana Prachaře jsem se na tento pořad přestala dívat.Možná jemu se zdá, že je vtipný, ale naopak je velice trapný. Zřejmě jen přátelství s panem moderátorem ho drží v tomto pořadu i v pořadu Inkognito, kde se snad chová ještě hůř.
Default User Image
Vlaďka D., 19.03.2022 17:37
To se Vám nedivím, já sleduju kousky (kreslení na sklo, pantomimu, nemusím tichou poštu a hádání písniček podle obrázků), jinak přepínám. Prachař je samolibý a soutěživý, kvůli němu snad vyměnili vypínače na přihlášení se, protože mě třepavku, aby se přihlásil jako první, a naštěstí se mu párkrát vymstilo, když nenechal ani dozvít otázku u ukázky a hned se hnul odpovědět. V Inkognitu je chytrý, to koukám, jak na to přišel, to mu neberu, ale chová se odpudivě. Jednou mu Kotek řekl, že s ním už nechce soutěžit ani Dejdar, ani Dolanský, je mi jedno, jestli to je pravda, ale nedivila bych se jim.
Default User Image
Vlaďka D., 19.03.2022 17:39
*měl *doznít *hnal
Tolik odeslaných překlepů jsem ještě neměla. :-(
Default User Image
Jaroslav T., 20.03.2022 23:47
Máte pravdu, mě je Prachař svým vystupováním protivný jako činže.
Default User Image
MarieV., 19.03.2022 19:40
Bohužel je Prachař již skoro všude - je to dost otravné poslouchat jeho rádoby vtipné komentáře. No nemusíme na to koukat, to je fakt a také již mnoho zábavných pořadů kvůli němu nesledujeme. Občas by ho již mohli vyměnit za někoho opravdu vtipného, kdo se nebude chovat jako fracek!
Default User Image
Jiri K, 20.03.2022 06:50
A koho by jste si jako zdroj zábavy vybrala vy? Přestárlé a nudné pořady s upocenými moderátory?