Zpěvačka Karolína Gudasová opět ve svatebním. Přiznala, že už potřetí!
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Karolína Gudasová opět ve svatebním. Přiznala, že už potřetí!

Vytvořeno dne 20.04.2021

Muzikálová zpěvačka Karolína Gudasová vyrazila zase po dlouhé době do divadla. A nebyla sama! V závěsu měla své dvě děti Emilku a Marečka, které kostýmy k muzikálu Láska nebeská, na rozdíl od maminky, vůbec nezajímaly.    

„Už jsem tady hodinu a potřebují na vzduch, začínají zlobit. Mám štěstí, že můj manžel je momentálně v pracovní indispozici a pomáhá mi s hlídáním. Dneska bohužel nemohl, má rehabilitaci,“ prozradila Karolína, jak se s hokejovým brankářem Michalem Neuvirthem dělí o hlídání dětí.

V šatně Divadla Broadway si Karolína zkoušela svatební šaty a cítila se v opravdu jako nevěsta, přestože svojí svatbu už má za sebou. Dokonce dvakrát!  „Já jsem se vdávala dokonce dvakrát. Jednou na radnici, kde jsem měla na sobě kostýmek a pak ještě jednou u moře a tam jsem měla letní svatební šaty. Tady na Broadway kostýmní výtvarník Roman Šolc mi vybral skvostné svatebky, padnou jako ulité,“ pochvalovala si herečka.

Karolína Gudasová se mimo zkoušek na připravovaný muzikál Láska nebeská věnuje i svému velkému dětskému projektu Karol a Kvído. Točí pro děti cédéčka a klipy a jako novinku připravuje i letní dětský tábor. „Doufám, že to vyjde. Těším se, že si s dětma užijeme společný čas v teepee a s koňmi. Natočíme tak také videoklip. Děti budou mít možnost vidět, jak klipy vznikají. Bude to pro ně zajímavé,“ plánuje Karolína a vůbec nemá strach, že by zameškala zkoušky v divadle. „Tábor je v červenci a zkoušky začínají až v srpnu a premiéra bude 30. září. Všechno je naplánované, určitě to stihnu.“