Monika Trávníčková má obavu o zdraví svého manžela Pavla Trávníčka. Ten ale nedbá!
Zdroj: herminapress

Monika Trávníčková má obavu o zdraví svého manžela Pavla Trávníčka. Ten ale nedbá!

Vytvořeno dne 14.04.2021

Jaro v kostech cítí herečka a producentka Monika Trávníčková a hezké dny ji táhnou na zahradu a do přírody. S manželem Pavlem Trávníčkem a synem Maxmiliánem to nemají daleko, protože zahrada je kolem domu a les hned za barákem.

„Máme velký dům s velkou zahradou, kde máme převážně jehličnany, protože Pavel odmítá hrabat listí a jehličí na podzim nepadá. Z ovocných stromů jsem pyšná na broskev a nesmí nám tam chybět jahodové záhony a cherry rajčátka. Práce nás baví a teď, když nehrajeme, tak Pavel rád kutí a sází. Řeže také stromky, až mám o něj strach, aby nespadl. Takový zlomený krček není žádná radost. Ale on se v tom vyžívá,“ usmívala se Monika Trávníčková, která se letos stala patronkou Nadačního fondu Český Mozek.

Proto nesměla chybět na společné akci radnice v Řeporyjích, neurokliniky Armandi a NF Český Mozek a za řeporyjskou školou pomohla založit ovocný sad. „Nikdy jsem se nestarala o veřejnou zeleň a jsem mile překvapená, jaké je to pěkné místo pro odpočinek. Když cestujeme s divadlem po republice, rádi posedíme v místním parku, pokud ho mají. Je to takový relax před představením,“ uvedla Monika Trávníčková, ale přiznala, že teď, radši než v parku, by byla zavřená v divadle. Už jim všem divadelní chleba moc chybí.