Standa Hložek utekl z Prahy na Moravu. Bydlí tam sám!
Zdroj: herminapress

Standa Hložek utekl z Prahy na Moravu. Bydlí tam sám!

Vytvořeno dne 16.02.2021

 

Přestože nemůže Standa Hložek zpívat, nezoufá. Každý týden jezdí na milovanou Moravu, kde v rádiu moderuje písničkový pořad. A také tam má domek po rodičích, kde tráví hodně času.

„V rádiu mám hodinový písničkový pořad. To člověk přijde alespoň na jiné myšlenky, když už nemůže zpívat.  V baráku na Moravě jsem už rok sám, rodiče mi odešli, tak to tam dávám dohromady. Dělám pořádek v papírech a nemohu se z toho vyhrabat. Přendávám to z jedné strany na druhou a manželka se na mne zlobí, že hromádkuji. Za ty léta se toho nashromáždilo. Nacházím poklady v různých fotkách a nahrávkách. Mám tolik kazet a CD a je mi líto je vyhodit. To jednou budou muset udělat moji potomci,“ usmíval se Standa Hložek.

 

Občas sice Standa Hložek někde zazpívá on-line, jako třeba na koncertu producentky Moniky Trávníčkové ke svátku zamilovaných, ale to není ono. Po divácích se mu stýská. „Radši jsem přestal počítat, kolik mi bylo zrušeno vystoupení. Přestaly chodit i nabídky, ani jsem už pak nebral telefony. Ale určitě tak 200 vystoupení přišlo vniveč. A už vůbec to nesmím přepočítat na výdělek, protože to je k zbláznění,“ zamyslel se Standa Hložek a dodal, že teď, když má čas, měl by chuť něco budovat, stavět, ale zase nemá jistotu, jestli by to ufinancoval. Je to jako začarovaný kruh