Rocker Petr Kutheil v předstihu oslavil kulatiny. Blonďatá přítelkyně si pro něj připravila speciální dárek
Zdroj: Se svolením Petra Kutheila

Rocker Petr Kutheil v předstihu oslavil kulatiny. Blonďatá přítelkyně si pro něj připravila speciální dárek

Vytvořeno dne 09.06.2021

 

Covidová krize neminula ani rockera Petra Kutheila a jeho partnerku tanečnici Markétu Šandovou. Mladý pár ale nesložil ruce do klína a rychle si našel náhradní práci. Markéta nastoupila do odběrového místa Na Bulovku, Petr se dobře ujal jako nový člen školského sboru střední školy, které je sám absolventem. Ještě navíc oba pracují v nově zřízeném Metropolitním očkovacím centru

Takže práce až nad hlavu. Není proto divu, že si oba dříči odletěli „podfrknout“ k moři do slunného Egypta. Neletěli jen tak, Petrovi bude totiž za pár dní kulatých 40 a dovolenou u moře dostal od Markéty dárkem. „Markétka slibovala něco speciálního a trefila se. Bylo pro mne obrovské překvápko. Rozhodnutí padlo v neděli a v úterý už jsme seděli v letadle. Sbalit kufry bylo dílem okamžiku,“ popisuje akci „kulový blesk“ zpěvák.

Petr a Markéta se rozhodli egyptskou Hurghadu hltat plnými doušky. Od slunění na pláži, návštěvy zdejších trhů, nákupů a objevovaní zdejší kuchyně, až po plavání s delfíny přímo uprostřed Rudého moře. „Tuhle dávku slunce a moře jsme si oba moc přáli a asi i potřebovali. Domů se vracíme právě včas, protože se divadla a koncerty pomalu rozjíždějí. A potom máme i neumělecké pracovní povinnosti,“ uvedli oba umělci, kteří nepochybně budou zemi pyramid a faraonů opouštět s úsměvem a novou energií.