Rozmanitá móda z Českého plesu: Nudná Vítová, famózní Fajksová, módní bizár Vanda Janda. Posuďte sami!
Zdroj: herminapress

Rozmanitá móda z Českého plesu: Nudná Vítová, famózní Fajksová, módní bizár Vanda Janda. Posuďte sami!

Vytvořeno dne 24.02.2024

Poslední z trojice největších plesů u nás je tady! Obecní dům dnes přivítal smetánku české a slovenského showbyznysu na Českém plese! Některé z celebrit vzali přípravu na ples opravdu vážně, jak jsme mohli celý týden pozorovat na sociálních sítích. Byli jsme opravdu zvědaví, jaké modely budeme dnes večer moct vidět, a proto jsme si tuto událost nenechali ujít a připravili jsme pro vás módní policii. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte sami, kdo dnes zabodoval a komu se výběr nepovedl.

Modelku Terezu Fajksovou jsme na žádné akci dlouho neviděli, ale dnes zvolila róbu, ve které rozhodně nebyla k přehlédnutí! Smaragdové korzetové šaty s velkými ozdobnými rukávy a dlouhou vlečkou vypadaly opravdu luxusně! Perfektní šperky, doplňky i make-up se nám taky moc líbí. Tereza patřila mezi hvězdy večera!

Modelka a moderátorka Iveta Vítová oblékla šaty v opravdu netradičním střihu, ale zvláštně nabíraný horní díl na nás působil spíše usedle. Ivetin model nezachránil ani účes, který vypadal docela obyčejně. Snad to vyjde příště.

Modelka Kristýna Schicková prostě ví, jak se skvěle obléknout. Dlouhé černé šaty se spadenými rukávy a hlubokým výstřihem vypadají krásně a nám se moc líbí. Černé rukavičky, perfektní účes i make-up už jen celkový dojem povznesli k dokonalosti!

Zpěvačka Tereza Mátlová vsadila na červenou. A jak u ní bývá zvykem, zvolila hluboký výstřih, který měla hodně napěchovaný! Střih šatů za krk jsme na nikom dlouho neviděli, takže chválíme za originalitu, co se nám ale nelíbí jsou ozdobné kamínky na předním díle šatů. Dlouhý šál přes ramena a zlaté doplňky vypadají dobře.

Módní návrhářka Vanda Janda si jeden z nejluxusnějších plesů pravděpodobně spletla s maškarním bálem. Její outfit nebyl absolutně vhodný na takovou událost! Od ikony mezi módními návrháři bychom očekávali zajímavé šaty možná i z vlastní dílny, zatímco Vanda Janda nás šokovala topem s 3D kytičkami jako od bazénu a průhlednou tylovou sukní, přes kterou byly vidět i kalhotky. Tohle se na ples opravdu nenosí!

Modelka Karolína Kopíncová dnes vypadala jako víla. Světlé korzetové šaty se spadenými rukávy, které byly dlouhé až na zem vypadaly tak étericky! Decentní šperky a psaníčko se k šatům perfektně hodí. Karolína od nás dnes dostává 1*!

Modelka Aneta Vignerová zkombinovala bílou a černou barvu a povedlo se jí to na jedničku! Bílé dlouhé šaty ke krku se zajímavě prostřiženým výstřihem jí moc slušely. Líbí se nám i decentní šperky a černé psaníčko s lodičkami. Aneta dnes opravdu zabodovala!

Malé módní faux pas dnes večer zažily modelky Klára Rychtaříková a Nikol Uhlířová. Dorazily totiž v naprosto totožných šatech. Rozdíl byl jen v barvě, Klářiny byly černé a ty Nikol zase červené. Nicméně oběma to moc v korzetových šatech s vysokým rozparkem slušelo. Zhodnoťte sami, která z dvojice se více líbí vám.

Majitelka estetické kliniky Petra Řehořková dorazila v šatech, které byly šik tak před 15 lety. Černé šaty s hodně hlubokým výstřihem a ozdobnými květy by si zasloužily lepší výplň. To je tak, když kovářova kobyla chodí bosa. Celkový vzhled Petra nezachránila ani šperky ani účesem.

 

 

 

Default User Image
Ivo, 25.02.2024 08:45
Tak Vanda Janda tragédie, cvičitelka Hanka alespoň při vymetání všech akcí tentokrát ukrývá svůj “štýrský valach” , Mátlová do Darlingu, Řehořová do bazaru a ty roztlemené umělé úsměvy potrefených dam do fabriky…
Default User Image
Pepa, 25.02.2024 08:49
A co jste ještě neokomentoval pane Ivo? Návrhářky Wilson vystrčené dubisko-nebolí raketový nosič, vystrčený žertovně z rozparku😉
Default User Image
Jaroslav M., 25.02.2024 08:54
Pochvala pro Kopincovou a Schickovou. Jediné dámy co vypadají přirozeně, netlemí se jako skot, nevystrkují své žlázy ani trenky, prostě pěkné a normální ženy. Tak to vidím. Hezkou neděli.
Default User Image
Anonym, 25.02.2024 09:41
Za mě nejhezčí Aneta Vignerová , pak Tereza Fajksová a musím konstatovat, že tentokrát se "držela zpátky" i Hanka Kynychová a její šaty byly tentokrát docela hezké slušelo jí to. Obě "módní návrhářky" dost hrůza, Alena Wilson si zřejmě zapomněla sundat župan a Vanda Janda zůstala věrná svému nevkusnému stylu . Majitelka "estetické kliniky" svým celkovým vzhledem zrovna dobrou reklamu své klinice nedělá. Ovšem naprosto "nepřehlédnutelná" byla "dáma" na snímku č. 16 , vypadala tak trochu jako z "travesti show" nebo z nějakého laciného nočního klubu.