Bratr Honzy Bendiga měl ošklivou bouračku. S kamarádkou Lucií skončili v nemocnici a auto je na odpis
Zdroj: herminapress

Bratr Honzy Bendiga měl ošklivou bouračku. S kamarádkou Lucií skončili v nemocnici a auto je na odpis

Vytvořeno dne 24.02.2024

U bratrů Jana Bendiga a Marsella Bendiga se pořád něco děje. Zatímco Honzovi hrozí pokuta 50 000 korun za „moučnou“ kauzu při Slavících, Marsellovi šlo o život. A to je daleko horší.

Marsell Bendig vystrašil své fanoušky hrůzostrašnými fotografiemi nabouraného auta. Šedivé auto s urvaným nárazníkem a nabořenou kapotou, stojící nehybně na kraji vozovky, nevěstí nic dobrého.

„Kdyby při nás nestál Bůh a všichni svatý už bychom tu nejspíš nebyli, z téhle noční můry se budeme probouzet ještě dlouhou dobu. Ale, díky bohu jsme v pořádku, vyvázli jsme jen s odřeninami a naraženými zády,“ napsal zpěvák pod fotografii.

V autě s ním seděla jeho kamarádka zpěvačka Lucie Bikárová, která přidala informaci, že se nehoda stala na cestě do Kadaně. Oba účastníci nehody skončili v nemocnici.

„Děkujeme všem za zprávy a podporu, jsme doma a v pořádku. Uvědomili jsme si, že neznáme den ani hodinu, kdy může být konec. Prosím, dávejte na sebe všichni pozor, protože nikdy nevíte, co se muže stát. S Lucií Bikárovou ještě jednou děkujeme za starost a podporu, ukázali jste, že nás máte opravdu rádi.“

Všichni si oddechli, že Marsell a Lucie jsou v pořádku. Našlo se ale pár lidí, kteří si neodpustili hnusné komentáře. Těm oba mladí lidé vzkázali:  „A pro pána, který píše tyhle krásný zprávy, máme taky co říct: Jsme zdraví a živí.