Sen mnoha mužů! Jaroslav Svěcený se na Žofíně ocitne v obležení desítek žen!
Zdroj: herminapress

Sen mnoha mužů! Jaroslav Svěcený se na Žofíně ocitne v obležení desítek žen!

Vytvořeno dne 07.09.2023

Velký koncert čeká houslového virtuosa Jaroslava Svěceného. 21. září na Žofině představí své poslední dvojalbum Way Of Life za doprovodu výhradně dámského symfonického orchestru Bon Art Pops Orchestra. Zazní víc než 20 skladeb inspirovaných filmovou a populární hudbou, swingem, jazzem a samozřejmě klasikou.

„Srdečně vás zvu na můj multižánrový koncert s Bon Art Orchestra pod taktovkou Felixe Slováčka mladšího. Představíme vám živě mé multižánrové 2Album Way Of Life, které jsme na jaře pokřtili s „kmotrou“ Bárou Basikovou v Luxoru. Dále zazní virtuózní skladby klasiky pro housle a orchestr a vystoupí řada hostů,“ zve na exkluzivní koncert na Žofíně Jaroslav Svěcený, kde se obklopí více než čtyřiceti ženami, hudebnicemi  z orchestru Bon Art Pops Orchestra.

Pro Jaroslava Svěceného je koncert na Žofíně vyvrcholením jeho letní hudební sezóny. 22. a 23. června pořádal nultý ročník festivalu „Svěcení - ý léta“ v Novém Bydžově. Pak následoval festival 19. ročník festivalu Kláštereckých hudebních pramenů, 20. ročník festivalu Tóny Chodovské tvrze, červencový maraton zakončil festival Jihočeské Nové Hrady, koncert v Dobré vodě a Trhových Svinech, kde byla také výstava historických houslí. Od 14. srpna spolupořádal Festival hudby na zámku Dobříš, kde koncertoval a komentoval výstavu historických houslí.  

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz