Seriál Bridgertonovi: Drby ze zákulisí a jak se točí orgasmus
Zdroj: Netflix

Seriál Bridgertonovi: Drby ze zákulisí a jak se točí orgasmus

Vytvořeno dne 13.02.2021

 O tom, že je seriál Bridgertonovi prošpikován mnoha sexuálními scénami, jsme již psali v minulém článku. Podívejme se dnes do zákulisí natáčení seriálu, hlavně pak na zmíněné sexuální scény.

Je patrně nasnadě, že když scénář předepisuje herečce prožívat na place orgasmu, nota bene před filmovým štábem, není to nic, na co by se aktérka těšila. Seriál byl na obrazovky uveden v roce 2020, kdy bylo herečce Phoebe Dynevor (Daphne) dvacet pět let. Při samotném natáčení ji tedy bylo o nějaký ten měsíc méně. Vedle postelových hrátek se svým hereckým partnerem Rege-Jean Page (Simon Basset) ji pak čekala patrně nejtěžší scéna, ve které měla masturbovat a zahrát orgasmus. „Instrukce byly zcela jasné, musíš zahrát orgasmus. Je to poměrně těžké nacvičit, což znamená, že to nenacvičujete. Jednoduše to uděláte,“ popsala okolnosti tohoto záběru herečka v jednom z rozhovorů.  

K ostatním, pro nás diváky jistě atraktivním scénám, se vyjádřila Phoebe takto: „Když jsem pracovala se Shondalandem (producentská společnost) věděla jsem, že všechno, co je ve scénáři, má nějaký důvod. A co se týká spolupráce s Rege –Jeanem? Bylo to šest týdnů tréninku, kdy jsme se mohli poznat. Samozřejmě vedle tance, jízdy na koni nebo hry na klavír došlo i na trénink milostných scén. Když pak došlo k těmto intimním záběrům, věděli jsme, co děláme.  Jak se toho druhého dotýkat, jak se tvářit.

Nakonec pak ještě jedna, spíše humorná poznámka k osobě Rene-Jeana Page. Při natáčení milostných scén měli filmaři problémy s jeho výškou. Měří totiž  180cm, a dobové postele byly pro jeho postavu krátké. Dosáhnout toho, aby z postele nespadl nebo mu z ní netrčely nohy, bylo velmi obtížné.

Pro nedočkavce dalšího pokračování seriálu Bridgertonovi prozradíme, že natáčení druhé série se nezadržitelně blíží a tentokrát si bude všímat Anthonyho, nejstaršího bratra Daphne. Samozřejmě stranou nezůstanou ani stěžejní postavy první série.