Režisérka Eva Toulová má nezvyklého domácího miláčka. Občas se za něj musí stydět
Zdroj: Archiv Eva Toulová

Režisérka Eva Toulová má nezvyklého domácího miláčka. Občas se za něj musí stydět

Vytvořeno dne 11.02.2021

Na focení titulní stránky prosincové čísla magazínu o zdraví se režisérka filmu Casting na lásku Eva Toulová rozhodla vyfotit se svým vlastním domácím mazlíčkem. Stačilo pár minut, a bylo jasné, že focení ježka bělobřichého, kterému dala režisérka jméno Pistácie, bylo první a patrně na dlouhou dobu i poslední.

"Pistácie pózovala asi tak dvě minuty. Pak mi přelezla z klobouku do rukávu a nechtěla ven. A ježka jen tak z úzkého prostoru nevytáhnete. Jakmile se naježí, šprajcne se a nejde dostat ven,“ popsala celou situaci režisérka. Aby toho nebylo málo, za chvíli se z toho rukávu začal linout pronikavý puch. „Hned jsem věděla, odkud vítr vane. Nejen, že jsem nedokázala vytáhnout Pistácii z rukávu, ale ještě mi tam naložila nadílku. Bylo mi strašně trapně před fotografkou a stylistkou. Naštěstí byly obě chápavé a dál jsme to nerozmazávaly.“

I přes tyto komplikace se zkušené fotografce Eleně Yermachenko podařilo vyhotovit fotografii, která se na titulku magazínu použila. Jakmile fotografka Elenka prohlásila pár fotek za použitelné, tak jsme se sbalily a já zamířila s ježkem v rukávu domů, kde jsem strávila půl dne ve vaně. Sama jsme pak nevěřila, že z takového focení mohl vzejít takový krásný výsledek,“ libuje si režisérka.