Sexy motorkářka Katka: Krása a inteligence, to je hustá kombinace!
Zdroj: Archiv

Sexy motorkářka Katka: Krása a inteligence, to je hustá kombinace!

Vytvořeno dne 24.10.2020

Kdybyste tuhle kočku potkali na silnici, nejspíš byste se za ní otočili. Katka Lišková je totiž neuvěřitelný kus! Její vášeň pro motorky není ale zdaleka jediné, co z ní dělá objekt mužského zájmu. Tahle dívka je totiž také chytrá, tady s vtipy o blondýnkách nepochodíte. I když je pravda, že to ne každý chlápek ocení.
Pánové, jestli je vaším vysněným typem ženy "ramínko na šaty" s vařečkou v ruce a bez vlastního názoru, na Katku rovnou zapomeňte. Lišková totiž aktuálně studuje chemickou fakultu VUT v Brně, v květnu jí čekají inženýrské státnice. „Chtěla bych pak pokračovat dál na doktorské studium,“ usmívá se. Na "vařenou nudli" ji tedy rozhodně neutáhnete. 

A kdo by snad chtěl zamachrovat s nadupanou motorkou, musel by se také hodně, hodně snažit. „Nedávno jsem si pořídila Kawasaki Z650,“ pochlubila se Katka s tím, že už je to její třetí stroj. Už přes tři roky má Kawasaki ER5 předělanou do scramblera a, jak sama říká na blbnutí, starší enduro Hondu MTX 125. „Do budoucna mě rozhodně láká Kawasaki Z900 přesto, že je to už čtyřválec,“ poodhalila, co by jí potěšilo třeba pod vánočním stromečkem.

Ve světě motorek se už pohybuje dlouho a samozřejmě ráda. Když může, vyráží na závody ať už jako divačka nebo hosteska. Jejím oblíbeným jezdcem je Joan Mir. „Sledovala jsem ho už od doby, co závodil ve třídě Moto 3, kde v roce 2017 vybojoval titul. Díky němu se teď Suzuki vrátila zpět do MotoGP,“ ukázala perfektní znalosti mladá slečna, která tak trochu fušuje i do modelingu. A když se podíváte na její fotky, je velká škoda, že se před objektivem fotografů neukazuje častěji. Ale kdo ví. Co není dnes, může být zítra. Katku bychom si určitě dokázali představit na titulních stránkách časopisů i v reklamách známých firem.