Smolný den Miss Fajksové! Odneslo to poraněné oko!
Zdroj: Instagram.com

Smolný den Miss Fajksové! Odneslo to poraněné oko!

Vytvořeno dne 23.10.2020

Česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová si včera prožila dost krušné chvíle. Musela na pohotovost s poraněným okem, které má nyní v klidu pod páskou. O tuto bolestivou nehodu se postarala její rok a půl stará dcera Lilien, která maminku nechtíc píchla do oka. 

"... kurňa to je bolest"

Tereza Fajksová

Naštestí pro Terezu, s tím výšla jen s poškrábanou rohovkou, na kterou ji byly nasazena antibiotika. Nyní jen nesmí misska oko tolik namáhat. Nemá to však jednoduché. Nejenže se musí starat o dceru Lilien, ale navíc je v 5. měsíci těhotenství. Do rodiny za chvíli přibyde chlapeček, kterého čeká s dlouhodbým přítelem Lubošem. S tím je modelka již 15 let a jen se čeká, kdy se zasnoubený pár vezme.  

O pohlaví dítěte se pár dozvěděl před pár dny. Sami sobě přichystali překvapení a zalepenou obálku od paní doktorky odnesli do prodejny. Mezitím odešli a prodavačka jim připravila černý neprůhledný balónek s barevnými flitry uvniř. Když se oba vrátili zpět, překvapení bylo již připraveno. Prasknutí balónku pak modelka sdílela na sociálních sítích. I když se zdá, že byla barvou flitrů zaskočena, tak se nechala slyšet, že pohlaví dítěte jí bylo jedno. "Hlavní je, aby tu s námi bylo miminko v pořádku."

 

 

 

Default User Image
Lalala…, 27.08.2022 21:02
To se už stalo jiným matkám. Koho to zajímá?

Stejně nezajímavý je i prasklý pytel rýže v Číně.