Šikana ve škole a obrovské podrazy! Kdo a co všechno tají před ostatními?
Zdroj: TV Nova

Šikana ve škole a obrovské podrazy! Kdo a co všechno tají před ostatními?

Vytvořeno dne 12.10.2021

Pan profesor Marek Vlček (Vojtěch Dyk) si o svých studentech nedělá iluze, ovšem i jeho překvapí, když zjistí, jak šikanují spolužačku Lili Boučkovou (Alžběta Zalubilová) kvůli její nadváze a z toho pramenící image. Lili je kvůli tomu na dně, byť se to snaží nedávat před ostatními najevo, aby jim nedala další munici pro nejapné vtípky a průpovídky na svojí adresu

Marek se k problému šikany ve své třídě postaví opět po svém. Nejprve si promluví se samotnou Lili, aby jí dodal potřebné sebevědomí. Pak si vezme na mušku i samotné strůjce šikany v čele s nejoblíbenější studentkou na gymnáziu Petrou Holcerovou (Simona Lewandovská), která se chystá v nadcházejících volbách obhájit post předsedkyně studentské rady. Díky Markovi ale nečekaně narazí, protože ji vyzve na souboj právě Lili, chytrá, kreativní holka, jíž jde na rozdíl od Petry o to, aby se měli všichni na škole lépe.

Jenže jakmile Petra zjistí, že ztrácí pevnou půdu pod nohama a že by Lili mohla ohrozit její výsostné postavení na gymnáziu, přitvrdí takovým způsobem, že je z toho pořádná kauza s nečekanými následky… Markovi pomáhá vyřešit problém šikany ve třídě opět Karolína Beránková (Beáta Kaňoková), která navíc bojuje s nikotinovým absťákem. Spoustu věcí si proto tentokrát bere mnohem víc osobně.

Šestou epizodu seriálu Pan profesor vysílá TV Nova ve čtvrtek 14. října od 20:20 hod.