Eva Hacurová míří z Ulice do školy. Jak zamává s životem Pana profesora?
Zdroj: TV Nova

Eva Hacurová míří z Ulice do školy. Jak zamává s životem Pana profesora?

Vytvořeno dne 03.11.2021

Sympatickou Evu Hacurovou znají diváci TV Nova jako Alici Hnátkovou ze seriálu Ulice. Nyní se jim přestaví coby energická posila pedagogického sboru gymnázia Pod Lipami v seriálu Pan profesor.

I zde potká její seriálová postava velkou lásku, kvůli které se rozhodne spoustu věcí ve svém životě změnit. Jejich seznámení proběhne hned první den, kdy se angličtinářka a němčinářka Barbora Růžičková ve škole objeví. Následujícího dne pak dojde i na poskytnutí první pomoci, což je už jen krůček od přeskočení jiskry a začátku docela svérázného vztahu. 

„Barbora je přímá, veselá, není to záporná postava. Má nad sebou i nad ostatními nadhled. To se mi na ní líbí asi nejvíc,“ pochvaluje si novou roli sympatická herečka. Málokdo o ní ví, že ona sama je i v reálném životě kantorkou. „Učím na Vyšší odborné škole herecké v Michli. Mí studenti jsou plnoletí, někteří i starší než já, takže to je oproti seriálu jiné. Ale musím říct, že mě pedagogická práce moc baví a naplňuje,“ přiznává Eva Hacurová.

Devátou epizodu seriálu Pan profesor vysílá TV Nova ve čtvrtek 4. listopadu od 20:20 hod. Diváci se na ni mohou podívat již nyní na Voyo.