Slavná kapela Lucie potvrdila účast na letošním Summer Arena 2020. Čekají vás 2 koncerty
Zdroj: archiv

Slavná kapela Lucie potvrdila účast na letošním Summer Arena 2020. Čekají vás 2 koncerty

Vytvořeno dne 03.07.2020

Lucie, která v roce 2018 vydala po šestnácti letech nové řadové album EVOLUCIE a obdržela za něj dvě ceny Anděl, vystoupí v původní, nejznámější sestavě: Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Návštěvníkům obou akcí nabídne průřez svojí úspěšnou, více než třicet let trvající kariérou.

Celkem skupina Lucie za dobu svého fungování prodala přes milion hudebních nosičů.

Lucie vstoupila na českou hudební scénu v roce 1988, nicméně založena byla již o dva roky dříve, kdy také odehrála svůj úplně první koncert. První sólovou deskou byla stejnojmenná Lucie z roku 1990, posledním albem pak v roce 2018 EVOLUCIE.

Lucie, mimo jiné držitel titulů Interpret, Skupina a Album dvacetiletí v rámci jubilejního 20. ročníku hudebních cen Anděl nebo například i vítěz Českého slavíka v letech 1999-2002, je obrovským pojmem české hudební scény. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby překonala magickou hranici 100 000 prodaných nosičů a získala “Diamantovou desku”.

Celkem skupina za dobu svého fungování prodala přes milion hudebních nosičů.

Vystoupení v Brně a Ostravě budou jediná, která letos skupina Lucie na Moravě odehraje. Fanoušci mají šanci využít voucherového programu a uplatnit tak hodnotu svých poukazů za zrušené koncerty Lucie ve Slavkově a v Praze.