David Koller vysvětlil, proč odešel z Lucie. Kapelu navíc opouští další člen!
Zdroj: herminapress

David Koller vysvětlil, proč odešel z Lucie. Kapelu navíc opouští další člen!

Vytvořeno dne 06.02.2024

Fanoušky kapely Lucie nepotěšila zpráva o odchodu Davida Kollera. Navíc odchází i jeho syn Adam, který v kapele bubnoval. Ozývají se hlasy, že je to konec slavné kapely. David Koller blíže vysvětlil, proč se k takto zásadnímu kroku rozhodl.

„Žádný vyloženě konkrétní moment v mém rozhodnutí roli nehrál. Opustit jednu kapelu a uvolnit si tak v uvozovkách ruce bylo téma, ke kterému jsem se opakovaně v minulém roce vracel. Zvlášť v momentech, kdy jsem současně zkoušel a hrál se svou kapelou, s Lucií, k tomu přišlo zkoušení s Jasnou pákou, v hlavě další nápady... Zkrátka sedět zadkem na tolika židlích mě začalo vyčerpávat. Chtěl bych dělat hudbu pořád rád a naplno, nechci tolik sprintovat a dělat kompromisy, ze kterých potom nemám dobrej pocit,“ řekl v rozhovoru pro headliner.cz.

„Fungujeme pořád stejně, co se týče plánovaných akcí, které nás spolu ještě čekají. Na tom se nic nemění. Na naše plánované turné v rámci festivalu Hrady se těším. A jaké jsou mezi námi vztahy? To asi není otázka jen na mě, ale mám-li mluvit za sebe, já mám všechny z kapely rád.“

V Lucii osiří i bubny. Z kapely totiž odchází i Kollerův syn Adam. „Adam odchází na základě vlastního rozhodnutí.“ 

Velikou změnu oznámila kapela Lucie na sociální síti: „Milí fanoušci, chtěli bychom vám oznámit, že David Koller se rozhodl opustit skupinu Lucie. Rozcházíme se v dobrém a dohodli jsme se, že společně odehrajeme všechny nasmlouvané koncerty do konce letních prázdnin,“ uvedla kapela. Zároveň nastínili, co bude David Koller dělat dál. „David by se rád věnoval především svojí kapele a rodině.“

 

 

 

Default User Image
Martin, 06.02.2024 09:08
Lucie je uměle nafukovaný konstrukt, mrtvá schránka. Možná bude někomu i chybět, ale jedna dobrá deska je za tolik let málo
Default User Image
Zdeněk, 06.02.2024 10:35
Kapela která zpívá Ježkovu Vítr vane pouští na tři akordy a její frontman zpívá hnusnou pražštinou - hnusně otevřenými vokály, ať se jde bodnout za jarmaru.
Default User Image
JPA, 06.02.2024 15:12
No nevím jak Vy, ale já když sleduji Lucii jak hrají Klobouk ve křoví, tak vidím minimálně 5 akordů. Ale co, ani nepředpokládám, že znáte akordy na kytaru, když ani neznáte správný název písně ke které se vyjadřujete (prej Vítr vane pouští :-D :-D ). Takže s Vaším názorem se můžete jít bodnout víte kam? A když, tak ta kapela tu píseň HRAJE a ne ZPÍVÁ na akordy - zkuste schválně zazpívat nějaký akord :-D :-D :-D .
Default User Image
BryanBoipt, 22.04.2024 07:53
Supercharge Your SEO with Our Premium Databases!
Want to improve your SEO rankings and save time? Our premium databases for XRumer and GSA Search Engine Ranker are just what you need!

What do our databases include?
• Active links: Get access to constantly updated lists of active links from profiles, posts, forums, guestbooks, blogs, and more. No more wasting time on dead links!
• Verified and identified links: Our premium databases for GSA Search Engine Ranker include verified and identified links, categorized by search engines. This means you get the highest quality links that will help you rank higher.
• Monthly updates: All of our databases are updated monthly to ensure you have the most fresh and effective links.

Choose the right option for you:
• XRumer Database:
o Premium database with free updates: $119
o Premium database without updates: $38

• Fresh XRumer Database:
o Fresh database with free updates: $94
o Fresh database without updates: $25

• GSA Search Engine Ranker Verified Links:
o GSA Search Engine Ranker activation key: $65 (includes database)
o Fresh database with free updates: $119
o Fresh database without updates: $38

Don't waste time on outdated or inactive links. Invest in our premium databases and start seeing results today!
Order now!
P.S. By purchasing GSA Search Engine Ranker from us, you get a high-quality product at a competitive price. Save your resources and start improving your SEO rankings today!
To contact us, write to telegram https://t.me/DropDeadStudio
Default User Image
BryanBoipt, 22.04.2024 17:02
Bases for XRumer & GSA Search Engine Ranker as well as GSA Search Engine Ranker activation keys with a 50% discount!
https://en.xrumerbasee.ru/
To contact us, write to telegram https://t.me/DropDeadStudio