Smíchovská náplavka praskala ve švech. Při adrenalinové show se tajil divákům dech
Zdroj: TV Prima

Smíchovská náplavka praskala ve švech. Při adrenalinové show se tajil divákům dech

Vytvořeno dne 27.05.2022

Třetí ročník největší letní freestyle show COOLIFE FEST letos nabídl nejnabitější program ve své historii. Představil legendy freeskiingu a snowboardingu, jako například top českého freeskiera Marka Skálu, kterého mohou fanoušci znát z olympiády v Soči a který se na COOLIFE FESTu předvedl na ještě větším skoku než v uplynulých ročnících. Nechyběly exhibice Highjump a Swoop Freestyle Show nejlepších skydiverů v čele s Markem Rahbani. Tentokrát se tu ale pod záštitou Czech freestyle BMX association odehrálo i mistrovství ČR v BMX minirampě, z něhož si prvenství nakonec odnesl dvojnásobný mistr ČR v BMX parku Tomáš Beran, následovaný Mikolášem Řehoříkem, který vyhrál We Love Cycling.cz best trick za 360 triple tailwhip

„Do třetice jsme s Prima COOL přinesli na Smíchovskou náplavku adrenalinovou show, která u nás nemá obdoby, a troufám si tvrdit, že jsme s letošním programem směle nakročili i mezi akce světového formátu. Poprvé v historii jsme uspořádali MČR v BMX minirampě na hladině Vltavy, kde zabodovali elitní jezdci. Doslova dechberoucí byl seskok parašutistů i noční exhibice na flyboardu. COOLIFE FEST je zkrátka synonymem neopakovatelného zážitku, který byste si příští rok rozhodně neměli nechat ujít,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a pořádající agentury SOLOOTIONS.

Vedle hlavního programu se na náplavce v Cool zone představily tváře zpravodajství i nových pořadů televize Prima, jako Mezi Coolky nebo Magic show v podání známého iluzionisty Radka Bakaláře. Návštěvníci si sem mohli přijít také vychutnat akustický koncert kapely Chinaski, která představila nový dokument Chinaski: Každej ví kulový.