Dvojnásobná máma Petra Hřebíčková čeká třetího potomka. Chystá se na kluka nebo holčičku?
Zdroj: herminapress

Dvojnásobná máma Petra Hřebíčková čeká třetího potomka. Chystá se na kluka nebo holčičku?

Vytvořeno dne 23.04.2021

 

Petra Hřebíčková patří k našim nejoblíbenějším herečkám a v poslední době jde z jedné filmové role do druhé. Nyní si od filmování na chvilku odpočine. Čeká totiž třetího potomka.

„Jsem v šestém měsíci a je to už na mne vidět. Jsem i taková pomalejší. Není co řešit. Těšíme se,“ prozradila v reportáži pro ShowTime blonďatá herečka.

Ze všeho nejvíc si Petra přeje zdravé dítě, a jestli to bude holka nebo kluk je jí upřímně jedno. „Hlavně si přeji, aby bylo dítko zdravé a sourozenci se měli rádi. Pokud to bude kluk, tak s raubíři to bude velká parta a bude tam hodně tam testosteronu. Zase holčička bude takový element, který doplní něco, co tam mezi nimi chybí,“ uvedla Petra Hřebíčková pro primácký pořad.

Herecké umění Petry Hřebíčkové si budete moci vychutnat v neděli 25. dubna, kdy Prima uvede premiéru českého filmu Příliš osobní známost s Petrou Hřebíčkovou, Eliškou Balzerovou a Tatianou Vilhelmovou v hlavních rolích. Příliš osobní známost je příběhem tří žen o třech pohledech na život a třech způsobech vnímání lásky.  

„Podařilo se nám dát dohromady velké herecké osobnosti, které pro mě byly na place novou inspirací. Věřím, že energie, se kterou jsme na tomto filmu všichni pracovali, se přenese i na filmová plátna, a že si Příliš osobní známost najde spokojené diváky,“ uvedla režisérka filmu Marta Ferencová.