Špatné roky má konečně za sebou! Fotbalista Martin Fenin se oženil a je tátou
Zdroj: herminapress

Špatné roky má konečně za sebou! Fotbalista Martin Fenin se oženil a je tátou

Vytvořeno dne 27.03.2021

Životní štěstěna přeje fotbalistovi Martinu Feninovi. Vrátil se k milovanému fotbalu, před pár dny se oženil a nyní je tátou. Jeho manželce Betce se narodila dcera. Šťastní rodiče jí dali jméno Mia.

Fenin se netají tím, že byl závislý na alkoholu a po neúspěšné fotbalové kariéře dokonce vyskočil z okna. O svém trápení se zmiňuje i v připravované knize:  „S kamarádem Jakubem Kohákem píšu knihu. Jmenuje se Na rovinu a tam to bude úplně všechno, dobré i zlé. I to, co jsem zažil v roce 2011. To jsem měl splín z přestupu z Frankfurtu do Chotěbuzi. Nesl jsem to špatně. A pak to nešťastné okno… V Blesku psali, že jsem skočil z okna z výšky šesti metrů a na beton, ale bylo to vyvýšené patro, asi dva metry. Byl v tom alkohol a prášky na spaní. Víc si nepamatuju, probudil jsem se až v nemocnici,“ otevřeně v létě promluvil Martin Fenin v Petra Show Petry Řehořkové o chvíli, kdy ho opustil anděl strážný a dodal: „Alkoholové očisty jsem dělal průběžně, ale teď už 5 měsíců nepiju vůbec a nechybí mi to.“

Velkou oporou mu byla a je manželka Betka. Na dotazy novinářů odpovídá, že jsou spolu šťastní. Betka ho poznala v tom jeho "rozlítaném" období, takže si s ním leccos vytrpěla. Ona ale vydržela a Martin nyní prý už seká latinu. Však je Betka policistka, tak si ho ohlídá.