Survivor: Vojta Drahokoupil odstoupil ze soutěže a zranění Nikol Čechové
Zdroj: TV Nova

Survivor: Vojta Drahokoupil odstoupil ze soutěže a zranění Nikol Čechové

Vytvořeno dne 19.01.2022

Hned první epizoda reality show Survivor přinesla řadu šokujících momentů. Smůla na paty se lepila týmu celebrit. Nikol Čechová si vážně poranila nos a zpěvák Vojta Drahokoupil odstoupil ze soutěže. Co ho k tomu vedlo?

Video soubor

Zdroj: TV Nova

„Jsme ale člověk, který je na tuto soutěž moc citlivý. Najednou se to začalo zintenzivňovat. Rozhodnutí to bylo těžké, protože jsem se na tu soutěž připravoval. Fyzicky jsem byl na tom dobře, ale psychika je někdy složitější než to fyzično. Je správné, že jsem se rozhodl,“ uvedl Vojta Drahokoupil.

V nejdrsnější reality show této doby proti sobě bojují dva týmy, které půjdou tvrdě proti sobě. Jde totiž o postup i o výhru nejrůznějších cen ve velmi náročných soutěžích. Jak budou týmy složené? 

První tým ponese hrdě červenou vlajku a pod názvem MAO v něm budou bojovat celebrity. Diváci tak v tomto týmu uvidí Ivu Pazderkovou, Nikolu Čechovou, Tomáše Zástěru, Vojtu Drahokoupila, Chili, Barboru Jánovou, Matěje Paprčiaka, Daniela „GoGo“ Štraucha, Xénii Gregušovou, Gábora Borárose, Nathana Christiána Dzabu a Veroniku Havlik. 

Druhý tým s názvem AZUA bude hájit barvu modrou a sestavený bude z „lidí jako jste vy“. Veškeré své síly do něj vloží Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Monika Kačmaříková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.