Svatba na první pohled: Natálka se rozhodla pro větší prsa. Na jakou velikost si troufá?
Zdroj: herminapress

Svatba na první pohled: Natálka se rozhodla pro větší prsa. Na jakou velikost si troufá?

Vytvořeno dne 30.01.2021

Asi nejvýraznější účastnice reality show Svatby na první pohled Natália Mykytenko se rozhodla pro radikální krok ve svém životě – a to pro plastickou operaci prsou. Chtěla si splnit sen, který má od svých 18 let, a to je mít větší a výraznější prsa. 

Video soubor

A proč se Natálie pro tento krok rozhodla? „Byl to sen, který jsem si jednou chtěla splnit. Podle mě většina žen, které podstoupily plastiku prsou, se mají díky takovému zákroku ještě raději. Každý žena je krásná a měla by se cítit ve svém těle výborně, a pokud mezi její sny patří třeba i plastika prsou, pak jistě tento zákrok povzbudí její ženskost,“ říká Natálie a dodává: Bohužel nemám takový výstřih, jako bych chtěla, a nemohu nosit určité kousky oblečení, kde by se hodilo vyjít si bez podprsenky a s plným dekoltem. K tomu mi dost skáče moje váha, takže i prsa to odnášejí, a ráda bych už stále jednu určitou velikost. Určitě bych chtěla plný dekolt. Líbí se mi velká prsa. Když už, tak ať to stojí za to.“

Natálie věří, že pokud ženy něco nemají darováno od přírody, mohou pociťovat poměrně značný blok, stydí se, zejména v intimních momentech.  A to pak vede třeba i k mindrákům a frustraci v sexuálním životě.

Pro plastickou operaci se rozhodla u MUDr. Romana Kufy z Perfect Clinic.Ten u nás patří k vyhledávaným plastickým chirurgům. „Natálie si přeje plný dekolt. Jelikož má menší prsní žlázu a nepatrně pokleslejší prsa, zvolil jsem zvětšení prsu implantátem anatomickým (lidově tvar kapky) top kvality Mentor pro zachování přirozeného tvaru, který prsu dodá objem a současně dokáže prs maličko pozvednout, včetně bradavek, které směřují-li vzhůru, působí prs velmi mladistvě,“ říká k operaci MUDr. Roman Kufa.Natálka se na výsledek moc těší a věří, že svá nová prsa bude milovat a užívat si je.

Kromě změn ve své fyziognomii prožívá ale i změny v životě osobním. Nedávno přiznala, že již nějakou dobu není s Františkem Geberem, kterého poznala v reality show – Svatby na první pohled. Naopak má novou lásku a tím je mladý pohledný politik Marek Hrvala, který je náměstek primátora města Most