Svatba na první pohled: Radkovi ruply nervy! Podívejte se na ukázku!
Zdroj: TV Nova

Svatba na první pohled: Radkovi ruply nervy! Podívejte se na ukázku!

Vytvořeno dne 09.12.2020

Sociální experiment Svatba na první pohled se pomalými kroky blíží do finále. Ve středu 9. prosince ve 20:20 odvysílá televize Nova jeho předposlední, v pořadí již sedmý, díl. Pod drobnohledem kamer jsou už všechny čtyři páry, každý z nich již ve svém domácím prostředí. Jak plynou jejich všední dny a jaká nálada panuje v jejich hnízdečkách lásky?

O největší překvapení se postarají Simona a Radek. Tedy přesněji Radek sám. Jednoho večera bouchne jak papiňák! A to zrovna při návštěvě paní psycholožky, která byla jednou z těch, kdo dal páry dohromady. Spustí to poznámka paní doktorky: „Radku, vy tak jako normálně mluvíte, a přitom se pořád tváříte tak přinaštvaně.“ Chvilku je u stolu ticho a Radek se dokonce i usmívá. „A jak se jako mám tvářit, když to jinak neumím. Ona ví, o co jde, já to řešit nebudu. Já už v sobě všechno vyřešené mám,“ oboří se na obě dvě Radek a hlavou přitom ukazuje na Simonu. „Tak proč se proboha takhle tváříš?“ zeptá se Simona. „A proč ty nejíš maso, he? Když jsem se tě ptal, odpověděla jsi − protože. Tak já to teď udělám stejně – protože! Když nechceš vysvětlovat věci ty mně, nebudu je vysvětlovat ani já tobě!“ bafne na ni Radek. „To je snad něco jiného,“ brání se Simona. Paní doktorka se nestíhá divit. Nejednou Radek odskočí od stolu a vykřikne: „Tak tohle ne! Takové tlaky na mě! Ty vole, připadám si jako kretén!“  Rychle odstrčí židli a naštvaně se řítí ven z bytu. Své společnice nechává sedět u stolu samotné a nechápající… Simona si ještě asi užije…

Štěpánka a Pavel se už zase mají rádi. Bouřlivá hádka vyprchala stejně rychle, jako přišla. Oni už to tak zkrátka asi budou mít. Nahoru a dolů. Nic mezi tím. Člověk by si řekl, že ho u nich už nic nepřekvapí… Ale přece! Když navštíví Štěpánčinu kamarádku, která pracuje v dětském domově, předvedou se oba v nečekaném světle. Ze Štěpánky se najednou stane milující teta a z Pavla hrající si strýček. Nejraději by si všechny ty dětičky odvezli k sobě domů, jak říká Štěpánka.

Na dobré cestě se zdá být i vztah Petry s Reném. Starají se o pejska kamarádky a tahle němá tvář je nečekaně stmelí. Že by i tomuto páru nakonec svitla naděje?

První pár, Natálie a František, moc nadějí od samého začátku nevzbuzoval. Jejich svatební cesta skončila fiaskem a málokdo věřil tomu, že to tato dvojice ustojí. Natálie obtížně zvládala Františkovu upovídanost a nezdálo se, že má situace řešení. František ho ale nakonec našel, o čemž se budou diváci moci přesvědčit v další epizodě. Přestal mluvit úplně! Se svou ženou se začal dorozumívat jen pomocí gest a notebooku. A ono to zabralo. Následně si užijí spoustu krásných dnů a akcí, jako třeba seskok padákem…