Světelné efekty, projekce a skvělá hudba. Vivaldianno The Show už za pár dní
Zdroj: Se svolením Divadlo Hybernia

Světelné efekty, projekce a skvělá hudba. Vivaldianno The Show už za pár dní

Vytvořeno dne 29.03.2023

Světová premiéra nového hudebního projektu Vivaldianno The Show se blíží. Ve více než třiceti světových metropolích vidělo představení s prvky art-rocku citlivě prolnuté s barokní hudbou a ohromujícími vizuálními efekty, více než 150 tisíc nadšených diváků. Úspěšná hudební show propojuje originálním způsobem hudbu geniálního skladatele Antonia Vivaldiho s jeho výjimečným osudem a zázraky moderních technologií. Ojedinělé představení připravují pro divadlo Hybernia špičkoví čeští hudebníci, tanečníci a animátoři. Spolupracují na něm špičky z různých oborů, celkem na 150 lidí. Premiéra se bude konat v Divadle Hybernia 31. března 2023.

Show Vivaldianno má ambici oslovit rodinné publikum, mladé posluchače i fanoušky klasické hudby všech generací. Vivaldianno The Show v nové vizuální podobě s přidanou projekcí a choreografií vtáhne diváky do příběhu barokního génia, který se odehrává v rozzářených Benátkách. Připravovaná nová podoba Vivaldianna s podtitulem The Show překonává styl předchozích projektů. „Projekt moderním a unikátním způsobem využívá princip Laterny Magiky a posouvá ho dál. Vytváří 3D prostor pomocí dvou projekcí-předního průhledného plátna a zadní projekce. Obě plátna jsou synchronní a díky správné práci s perspektivou vytváří poutavý 3D efekt,“ říká Michal Dvořák, hudebník, skladatel a tvůrce show.

„Nebývá obvyklé, aby se show těchto rozměrů odehrávala na jevišti divadla. Spolupracujeme na něčem novém, co tu ještě nebylo, chceme posouvat laťku výš a přinášet maximální kvalitu pro náročnější diváky,“ říká Eva Homindová, ředitelka Divadla Hybernia.

Vivaldianno navštívilo během světového turné přes 30 metropolí a vidělo ho přes 150 tisíc diváků včetně těch v Londýně, Korei, Izraeli, Chile, Argentině a Spojených Arabských Emirátech. Vivaldianno The Show teď nabídne nový pohled v prostoru klasického divadla – Divadla Hybernia.

Premiéra se bude konat v Divadle Hybernia 31. března 2023.