Světové celebrity se svým mladším já! Umělec zobrazil, co se nikomu nepovede!
Zdroj: Instagram.com/ardgelinck

Světové celebrity se svým mladším já! Umělec zobrazil, co se nikomu nepovede!

Vytvořeno dne 29.10.2020

 

Jaké by to asi bylo, dostat šanci cestovat v čase a potkat sám sebe v minulosti? Dát si pár rad do života a třeba se spolu ještě vyfotit? Příběh z říše snů, že? I když by zde byli tací, co by za to byli ochotni zaplatit téměř jakoukoli částku, nikomu z nás se to nejspíše nikdy nepovede. 

Nizozemskému umělci Ardu Gelinckovi se povedlo ztvárnit alespoň to druhé. S trochou znalosti grafického programu a trpělivosti, dal vedle sebe hollywoodské celebrity a jejich mladší verzi na jednu fotografii.

Povedlo se mu to dokonale a jeho díla se stala hned hitem internetu. I vy teď máte možnost na jedné fotografii porovnat třeba herce Brada Pitta ze současnosti a Brada Pitta z dob, kdy u filmu začínal. Ard Gelincki vybíral a upravoval fotografie tak pečlivě, že kolikrát nepoznáte, že se to nikdy vlastně nestalo. Navíc někdy budete mít potíže uvěřit, že je to ten samý člověk.

Rozhodně stojí za to projít galerii a přesvědčit se na vlastní oči. Pakliže se vám článek bude líbit, dejte nám vědět a připravíme pro vás druhé pokračování. Která fotografie se vám líbí nejvíce?