Syn moderátorky Gabriely Laškové se zranil! Po pádu má několik stehů na hlavičce!
Zdroj: herminapress

Syn moderátorky Gabriely Laškové se zranil! Po pádu má několik stehů na hlavičce!

Vytvořeno dne 10.03.2024

Stačila chvilka nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Syn bývalé primácké moderátorky a modelky Gabriely Laškové ošklivě spadl a zranil se. Nakonec skončil na pohotovosti.

I když měla v pátek svátek, na tento víkend nebude moderátorka Gabriela Lašková vzpomínat v nejlepším. Jeden z jejích synů nešťastně spadl a rozsekl si hlavu. “Tak hezky ten víkend začal a takhle včera dopadl. Čtyři stehy na té nejstatečnější hlavičce. Byla to chvilka, nešikovný pád a už jsme byli na cestě. Naštěstí jsme byli za 5 minut v nemocnici, zlatá Litomyšl.“ Prozradila Gabriela.

Na pohotovosti byli všichni moc slušní a pustili ji jako první! Děkovala moderátorka přítomným a i lékařskému personálu! “Děkujeme všem v čekárně, že nás pustili první, děkujeme panu doktorovi a sestřičce za úžasný přístup a péči, rodině za pohotovost, nejvíc ale děkuju svému chlapečkovi, který byl tak statečný, že pro to nemám slov. To se nedá popsat, prostě držel a všechno to statečně zvládnul.

Naštěstí vše dobře dopadlo a chlapeček skončí jen s maličkou jizvou! “Když bylo po všem, byl zase od ucha k uchu a bylo ho všude plno. Láska moje milovaná. Každá vteřina mi lámala srdce. Každý rodič to zná. Strach o dítě je ten nejhorší. Ale bude dobře, naštěstí to znamená jen jizvu.