Tady jim to ještě klapalo. Dneska už je Kolečko s jinou
Zdroj: TV Prima

Tady jim to ještě klapalo. Dneska už je Kolečko s jinou

Vytvořeno dne 08.09.2022

Diváky druhého dílu show Můj muž to dokáže možná překvapí složení soutěžních týmů. Může za to časový odstup, s jakým se show natáčela. V příštím díle se tak společnými silami pokusí zvítězit i Aneta Vignerová Petrem Kolečkem, kteří v době natáčení ještě tvořili pár a nikdo netušil, že v čase, kdy show spatří světlo světa, bude všechno jinak. Aneta ale Petra vůbec nešetřila a vystavila ho nechutnému úkolu…

Video soubor

Zdroj: TV Prima

V úvodním small talku s moderátorkou Aneta Vignerová zavzpomínala na jejich začátky. „Oslovil mě tím, že je krásný a velmi vtipný,“ řekla a v odpovědi na otázku Gondíkové prozradila, po kom se jmenuje jejich syn. „Jiřík se jmenuje po tátovi,“ překvapila. „Po tátovi od Petra,“ dodala rychle, což uklidnilo Adélu Gondíkovou, která též byla u jejich začátků. „Já jenom, že jste byli na mojí a Jirkově svatbě a za pár měsíců jsme se dozvěděli, že jsi těhotná. Já jsem z toho byla trošku nervózní, když jsme se dozvěděli, že se jmenuje Jiřík,“ znejistěla na oko Gondíková. „Já jsem z toho byla taky trochu nervózní. Co si budeme povídat, bylo to trošku rychlý,“ přiznala modelka chvíli předtím, než Petra Kolečka poslala splnit (ne)chutný úkol, který spočíval v konzumaci 26 slaných tyčinek za jednu minutu bez možnosti zapíjet. 

„Jelikož na vizuál jídla doma už moc nefrčíme a Petr všechno rychle sní, tak já bych mu věřila,“ zdůvodnila svoji vysokou sázku na Petra Aneta Vignerová, čímž ho moc nepotěšila. „Nejsem rád, že to musím podstoupit. Bude to asi nechutný,“ předpokládal zcela správně Petr Kolečko. Jestli se mu úkol podařilo splnit či nikoliv, uvidí diváci televize Prima už tento pátek večer. Co je jisté už teď, Anetu za tento úkol po natáčení skutečně nepochválil. „Myslím, že Petr se na mě zlobí,“ vycítila Aneta ještě během natáčení.

Ve druhém díle show Můj muž to dokáže budou o sto tisíc korun bojovat Alice Bendová s přítelem Michalem Topolem, herečka Kateřina Brožová s Markem Vašutem, Eva Decastelo s Lukášem Langmajerem a Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem. Show, ve které ženy mají na vrch a mohou zúčtovat se svými protějšky, sledujte každý pátek ve 20.15 na Primě!