Drsná rána pro Nesvačilovou: Kolečko se tajně oženil s Vignerovou
Zdroj: herminapress

Drsná rána pro Nesvačilovou: Kolečko se tajně oženil s Vignerovou

Vytvořeno dne 31.03.2023

Několikaměsíční kolečko mezi scénáristou Petrem Kolečkem, který pobíhal mezi partnerkami Anetou Vignerovou a herečkou Denisou Nesvačilovou, se definitivně uzavřelo. Kolečko a Vignerová se tajně vzali.

Podle informací Blesku proběhla svatba už 14. března v Českém Krumlově. Tedy jen pouhých 10 dní poté, co se ženich Petr Kolečko objevil na předávání cen Český lev s milenkou Denisou Nesvačilovou. Tehdy novinářům vysvětloval své zranění na ruce, kdy ho herečka nešťastnou náhodou během hádky pořezala.

„Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného. Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my. Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem…,“ oznámila modelka a novomanželka na sociální síti.

Jako důkaz, že se s Kolečkem skutečně vzali, přiložila fotografii rukou se snubními prstýnky. Ty ostatně také oba už ukázali. Zatímco prsten Vignerové byl k vidění během jejích příběhů na sociální síti, kdy zveřejnila snímky z Českého Krumlova, Kolečko se snubním prstenem přišel rovnou do středečního vysílání CNN Prima News.

Oba kolem svatby ale dělali velké tajnosti. Vignerová nicméně dala jejich syna už dopředu mamince na 10 dní na hlídání, aby si snoubenci mohli přijet do Krumlova vyřídit již den předem potřebné dokumenty a následně si po veselce užili alespoň pár dní „svatební cesty“. Kolečko s Vignerovou mají spolu dvouletého syna Jiříka, a jak se zdá, pro zachování rodiny jsou schopni udělat cokoliv.