Tajemství šatny Martina Zounara! Co si do nového divadla přestěhuje?
Zdroj: herminapress

Tajemství šatny Martina Zounara! Co si do nového divadla přestěhuje?

Vytvořeno dne 22.02.2022

Herec Martin Zounar byl jedním z prvních herců, kteří si  prohlédli nově zrekonstruované pražské Divadlo Metro. Prostory, kde v minulosti vystupovaly herecké legendy jako například Boris Rössner, Jiří Štěpnička či Stella Zázvorková voní novotou a hvězda představení Dva nahatý chlapi, Martin Zounar, má konečně i svojí šatnu

„Já jsem ze společné šatny, kde jsem měl svůj stolek, odešel v roce 1994 z Divadla Komedie a od té doby jsem svoji židli v šatně neměl. A nějak mě štěstí přálo a před pěti lety jsem se dal dohromady s producentem Jiřím Turkem při titulu Dva nahatý chlapi a vzniklo jedno z nejúspěšnějších komediálních představení,“ uvedl Martin Zounar.

Herec, kterému změna životního stylu vlila energii do žil, se na „své divadlo“ neskutečně těší. A přestože jmenovku na dveřích šatny ještě nemá, přesně už ví, co si do ní přinese. „Přinesu si hrníček na kávu, potom misku, abych si mohl udělat polívku, příbor, slipy, tričko, ponožky, deodorant, hřeben a ručník. Jo a takové ťapky, abych mohl do sprchy. A samozřejmě okopírované texty, abych měl jedny doma a jedny v divadle. Pak fotku své ženy, dětí, motorky a psů. Prostě zabydlet to.“

Martin Zounar není jediný, kdo našel v Divadle Metro své zázemí. Diváci se mohou těšit na Martinu Randovou, Filipa Blažka, Denisu Nesvačilovou, Ljubu Krbovou, Adriana Jastrabana, Miroslava Etzlera a další oblíbené herce.

Divadlo Metro svoji činnost startuje 26. února představením Dva nahatý chlapi a hned 27. února první premiérou Už tě mám dost a pak další a další představení dle programu.