Tatík David Kraus teď vymýšlí obrázky pro dceru a dědu Jana Krause. Tipněte si námět
Zdroj: herminapress

Tatík David Kraus teď vymýšlí obrázky pro dceru a dědu Jana Krause. Tipněte si námět

Vytvořeno dne 11.08.2021

Zpěvák a herec David Kraus se stal jedním z nadšenců globální sociální sítě Crowning Arts a chcete-li, jejím patronem. Líbí se mu, že se na ní může člověk prezentovat jenom svým uměním.

David se na Crowning Arts prezentuje samozřejmě hudbou, ale i kreslením, k němuž zdědil talent po mamince a dědečkovi, také loutkáři a kreslíři. "Já dělám třeba ilustrace, tátovi jsem je dělal naposledy do knížky. Mně to kreslení šlo od malička, za dvě minuty mám obrázek, žádný velký snažení. Na rozdíl od muziky, kde jsem se musel hodně snažit, abych se naučil komponovat s kapelou, to je moje řemeslo, kde jsem tomu obětoval život. Ale kreslení je, jako kdybyste se postavili na surf a rovnou vyhráli olympiádu," říká Kraus. 

David teď žije především otcovstvím, plánuje vytvořit pro dceru vlastní omalovánky a už jí složil písničku. "Teď využiju všech svých schopností pro tu holčičku, protože pro ni bych udělal cokoliv. Do toho zkouším něco v divadle a teď jsem se nachomýtl k téhle síti. Ale nejsem člověk, který by to vyvíjel, jsem nadšenec. Miluju technologie, líbí se mi být součástí něčeho, co je technologický a k čemu budou mít přístup všichni a zároveň je to spojený s něčím, co mám rád," uzavírá David Kraus.