První video vojenského seriálu 1. MISE a první tváře. Těšíte se?
Zdroj: TV Prima

První video vojenského seriálu 1. MISE a první tváře. Těšíte se?

Vytvořeno dne 10.08.2021

Avizovaný vojenský seriál televize Prima už brzy postaví diváky do pozoru. Podívejte se na první video z příběhu, v němž budeme svědky výběru nejlepších z nejlepších. O místo v elitní skupině, která bude vyslána na vojenskou misi usilují pod vedením Jana Dolanského, Pavla Řezníčka a Marka Němce i exotická kráska a sympatický rytíř.

Video soubor

Jednou z účastníků bude i Ester Kleinová. Do role tvůrci obsadili herečku Beátu Hrnčiříkovou s exotickým vzhledem. Cesta jednadvacetileté absolventky hereckého oddělení Janáčkovy konzervatoře do Prahy na 1. MISI vedla z Havířova přes jižní Čechy. „Jako každá malá holka jsem chtěla být nejprve princezna, pak jsem začala zpívat, tancovat, hrát. S kamarádkami jsme blbly, dělaly představení pro vesnici. Pocházím z Havířova, ale vyrůstala jsem v jižních Čechách, v malé vesničce Vícemil. Když jsme s rodinou vybírali, kam na střední školu, uvažovali jsme, jak skloubit zpěv, tanec, herectví, a tak jsem šla na konzervatoř do Ostravy,“ říká Hrnčiříková, která mezi ostatními účastníky 1. MISE strhává pozornost díky svému exotickému vzhledu. Jak k němu přišla, sama netuší. „Myslím, že žádného příbuzného v exotice nemám, a pokud, tak asi velmi vzdáleného. Jsem podobná oběma svým rodičům, takže adoptovaná natajno určitě nejsem,“ směje se Beáta Hrnčiříková a dodává, že sklony k exhibici zřejmě zdědila po svém otci i dědečkovi. „Můj děda zpíval a tatínek je DJ a producent, kromě toho je promotér jednoho klubu. Moje maminka dělá za barem,“ dodává Hrnčiříková.

Spolu s Beátou se v roli medika Ondřeje Stejskala o účast v misi popere i její krajan, sedmadvacetiletý Ostravák Radek Melša. Ten se k herectví propracoval přes exhibice historického šermu. „Jako dítě jsem chtěl být rytíř, astronaut, popelář, ajťák nebo právník. To rytířství se mi svým způsobem splnilo, dělal jsem historický šerm, měli jsme s bráchou skupinu, jezdili jsme po hradech, zámcích, vystupovali jsme před lidmi s námi napsaným představením,“ vypráví Radek Melša. Studium ostravského gymnázia opustil kvůli ostravské konzervatoři, na kterou navázal studiem činoherního herectví na JAMU. „Rodina mě podporovala velmi. Maminka je soudkyně, tatínek je původně stavař-statik, dnes podnikatel. Možná si ze začátku představovali, že bych šel v jejich stopách, ale když jsem jim řekl, že chci být umělec, nosit šály, číst poezii, řekli: Proč ne,“ přiznává mladý herec. Sympatická role mu jistě přinese zájem divaček, ten jeho ale směřuje k jediné. „Jsem šťastně zadaný v nádherném tříletém vztahu. Partnerku Alžbětu jsem ulovil v oboru, ale za hranicemi, na Slovensku,“ prozradil Melša.