Tenistka Barbora Strýcová  cítí vyčerpání. Co za tím stojí?
Zdroj: herminapress

Tenistka Barbora Strýcová cítí vyčerpání. Co za tím stojí?

Vytvořeno dne 17.10.2022

Jako vrcholová sportovkyně byla Barbora Strýcová zvyklá na jistý řád a tempo, vše se ale změnilo s příchodem jejího již ročního syna Vincenta. 

„Je to strašně vyčerpávající období, ale zároveň i naplňující,“ rozpovídala se v ShowTime Bára. „S Vincentem se učím nové věci a hlavně trpělivosti. Nebo že něco není podle plánu, což pro mě dřív bylo nemožné. Když něco nebylo podle plánu byla jsem z toho na nervy. To se změnilo a já jsem šťastná.“Přestože se Strýcová netají tím, že výchova syna je pro ni mnohdy velká fuška, rozhodně u jednoho dítěte nehodlá zůstat. „Chtěla bych druhé. Bylo by smutné aby byl sám,“ má jasno tenistka. Na dalšího potomka si ale ještě počká. Nejprve by Bára ještě ráda stihla návrat na tenisové kurty. „Příští rok bych se chtěla vrátit na nějaké turnaje,“ maluje si.

Otázkou však je jestli jí na tréninky zbude volný čas. Jak totiž přiznala, synek nepatří mezi velké spáče a navíc je velmi aktivní. „Má být po kom. Někdy je to ohromný záhul. Je to ale nejhezčí, co se mi v životě mohlo stát,“ říká s vděkem tenistka. 

Tatínkem roztomilého chlapečka je novinář Petr Matějček. S ním je Strýcová už delší dobu zasnoubená. Posunou svůj vztah do svazku manželského? „My se s Petrem o svatbě nebavíme. Nespěcháme na to, ale svatba určitě bude!“